Elche CF – Barcelona 0:6 (vége) | La Coruňa – Granada 2:2 (vége) | Athletic Bilbao – Málaga CF 1:1 (vége)
RCD Espanyol – UD Almería 3:0 (vége) | Valencia – Sevilla 3:1 (vége)
Deportivo La Coruňa
2:2 (2:1)
Granada CF
vasárnap 25.01.2015, 12:00 • Riazor Stadion • Primera División

Összességében nem volt rossz mérkőzés, a végéért nagy kár, amikor már csak az indulatokat láthattuk a pályán. A piros lap teljesen jogos volt, ebben bizony még egy eltiltás is benne van Farina számára, egy mérkőzésnél több.

A Granada kezdett jobban, de a Depor megfordította a meccs képét és az állást is már az első félidőben. A második játékrészben szinte egyáltalán nem jutott el a kapuig a Granada, egyetlen helyzetét azonban gólra váltotta. A piros lap érdemben már nem befolyásolta a mérkőzést, az utolsó percekben történt. Egy-egy ponttal gazdagodott mindkét csapat.

Deportivo La Coruna – Granada: 2-2!
    ---- (13:50:23)

90+3

90+3
    Oiert támadták az ötösön belül, szabadrúgás kifelé. Paprikás a hangulat pályán és pályán kívül is.

90+2
    Szögletet harcol ki a bal oldalon a La Coruna, ez már a hetedik.

90+2
    Három perc a ráadás.

90+1
    Cordoba is odalépett ellenfelének, ez is sárga. Kár a végéért.

90
    Fabricio kezében landolt a sarokrúgás. Most már a hosszabbítás mértéke kérdéses.

90
    Bal oldali Granada szöglet, emberelőnyben támadnak a vendégek.

89
    Egy bal oldali beadást követően Rodriguez középről, 22 méterről, kapásból lőtt kapura laposan, Oier vetődve hárított.

88
    Fran Rico sárga lapot kapott, valószínűleg valamit ő is letett az asztalra, de ezt nem láttuk.

87
    Hoppá, hatalmas fordulat, Luis Farina azonnali piros lapot kapott! Egy fault után szó szerint pofon verte ellenfelét, teljesen jogos a kiállítás!

86
    Luisinho bal oldali beadása után Foulquier szerez labdát.

85
    Innentől várhatóan a Granada beáll inkább védekezni, a Depornak pedig sprintelnie kell a három pontért.
    Robert IBANEZ - 2:2

84
    A Granada gólt szerzett!
    Az első veszélyes támadásából egyenlíteni tud a Granada! Egy jobb oldali beadás után fejpárbaj alakult ki, nem tudtak felszabadítani a hazaiak, ROBERT IBANEZ elé pattant a jobb oldalon, aki 8 méterről, nagy erővel vágta a léc alá tiszta helyzetből! 2-2!