Elche CF – Barcelona 0:6 (vége) | La Coruňa – Granada 2:2 (vége) | Athletic Bilbao – Málaga CF 1:1 (vége)
RCD Espanyol – UD Almería 3:0 (vége) | Valencia – Sevilla 3:1 (vége)
Athletic Bilbao
1:1 (0:0)
Malaga CF
vasárnap 25.01.2015, 17:00 • San Mamés, Bilbao • Primera División

Nem volt a legizgalmasabb a mérkőzés. Az első félidőbe egy komolyabb malagai helyzet volt, de Ibraizoz remekül védett, döntetlennel mentek pihenni a csapatok.

A második félidőben is kiegyenlitett volt a játék, egy lehelettel jobban játszottak a hazaiak, San Jose remek fejes góljával vezetést is szereztek. Ezt követően küzdött a Malaga az egyenlitésért, ami a 78. percben Guerranak össze is jött. Összességében igazságos döntetlen született. 1:1 a végeredmény. Köszönjük figyelmüket! (18:49:19)

90+3

90+3
    Lopez lövését blokkolták.

90+2
    Benat kapu elé tett labdáját kifejelték a védők.

90+2
    Torres szabálytalankodott.

90+1
    Három percet hosszabbit Alfonzo Alvarez.

90
    Bilbao bedobás a Malaga térfelén.

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk.

88
    Aduriz követett el támadó szabálytalanságot.

87
    Duda érkezik Horta helyére. A cserék elfogytak.

86
    Antunes beadását könnyedén kifejelte Laporte.

86
    Lerántás miatt Malaga pontrúgás jöhet.

85
    Középpályán kap szabadot a Bilbao, Benat első labdaérintés is meg volt.

84
    Benat érkezik Rico helyére.

84
    Susaeta beadására San Jose érkezett, de Kameni eszén nem járt túl.

83
    Suseata sarokrúgását követően Kameni ugrik fel, és üti ki a labdát, újabb szöglet.

82
    Szögletet harcolt ki Susaeta.

81
    Antunes kapott szabadrúgást., melyet gyorsan el is végzett. A győzelemre tör a Bilbao, nem elég a döntetlen érthető módon.