Elche CF – Barcelona 0:6 (vége) | La Coruňa – Granada 2:2 (vége) | Athletic Bilbao – Málaga CF 1:1 (vége)
RCD Espanyol – UD Almería 3:0 (vége) | Valencia – Sevilla 3:1 (vége)
RCD Espanyol
3:0 (2:0)
UD Almería
vasárnap 25.01.2015, 19:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Primera División

Az első félidő végén Stuani kétszer villant, két gólt szerzett, ez rányomta a bélyegét a meccsre. Mondhatni megérdemelten szerezett vezetést a félidőben az Espanyol. Az Almeria nem tudott komoly helyzeteket kidolgozni.

A második félidőben szintén kevés emlékezetes történt a félidő elején. Az Almeria nem tudott újitani, nem tudott gólt szerezni, és nagyon távol állt a pontszerzéstől. A csereként beállt Caicedo egy remek szóló végén döntötte el végleg a mérkőzést. Megérdemelten 3:0-ra győzött az Espanyol, az Almeriatól ma roppant gyenge játékot láthattunk, kilátástalan volt ma I. J. Martinez csapatának játéka. Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (20:50:18)