Elche CF – Barcelona 0:6 (vége) | La Coruňa – Granada 2:2 (vége) | Athletic Bilbao – Málaga CF 1:1 (vége)
RCD Espanyol – UD Almería 3:0 (vége) | Valencia – Sevilla 3:1 (vége)
Valencia CF
3:1 (2:1)
Sevilla FC
vasárnap 25.01.2015, 21:00 • Estadio Mestalla, Valencia • Primera División

Az első félidőben három büntető is adódott, viszont ebből csak kettő ment be. A 19. percben Parejo talált be büntetőből, ezzel nyitotta a gólok sorát. A 34. percben akcióból eredményes ismét Parejo, majd jött a válasz, Bacca a 37. percben büntetőből szépitett. Rá három percre Cancelo buktatta ellenfelét, még egy tizi, ezt viszont kihagyta Bacca! Ez kulcs momentum volt a meccsen, és új lendületet adott a Valencianak!

A második félidőben még egyet tett közé a Valencia, az 56. percben Fuego remek góljával eldőlt a mérkőzés. Az 57. percben majdnem ott volt a negyedik, de Beto bravúrral védeni tudott. A Sevilla oldaláról Denis Suarez hagyott ki egy hatalmas lehetőséget, de nem született meg a második találat. Remek meccs volt, ahol tizenegy sárga lap volt, indulatokból, és gólokból sem volt hiány! A huszadik forduló legjobb meccs volt ez, ahol tehát 3:1-re nyert a Valencia, és otthon tartotta a három pontot. Ami még ennél is fontosabb, megelőzte a Sevillát, és feljött a negyedik helyre a Valencia, és négy pont a hátránya a dobogós Atleticoval szemben! Köszönjük figyelmüket! (22:49:32)

90+3

90+3
    Sevillai szöglet következik. A középre tett labdát kifejelték, kontrázhat a Valencia.

90+2
    Otamendi is besárgult, durvaság miatt járt a lap.

90+1
    Iborra kakaskodott, sárga lap a jutalma.

90+1
    Gaya keménykedett egy sárga lapért cserébe.

90
    Három perc a ráadás.

88
    Rodrigo helyett de Paul a pályán. Elfogytak a cserék.

87
    Alcacer tette be Rodrigonak, akinek lövését blokkolta Krychowiak, aki már ismét pályán.

85
    Krychowiak nincs jól, biztos nem szimulál, hiszen hátrányban csapat.Az oldalvonal mellett folytatódik ápolása.

85
    Krychowiak kapott szabadrúgást a saját térfelén.

84
    Negredo helyére Alcacer érkezett.

83
    Alves azzal hogy megfogta Bacca büntetőjét új lendületet adott a társaknak, kulcs momentum volt!