Elche CF – Barcelona 0:6 (vége) | La Coruňa – Granada 2:2 (vége) | Athletic Bilbao – Málaga CF 1:1 (vége)
RCD Espanyol – UD Almería 3:0 (vége) | Valencia – Sevilla 3:1 (vége)
Stade Rennes
1:4 (1:1)
Stade Malherbe Caen
vasárnap 25.01.2015, 17:00 • Route de Lorient, Rennes • Ligue 1 Uber Eats

Az első félidőhöz képest egy egészen jó másodikat láthattunk, kedves olvasóink. A Caen ismét úgy nyitotta a második 45 percet is, ahogyan az elsőt, gyors góllal. Ezúttal azonban nem sikerült a Rennes számára a gyors válasz, bár a félidő derekán tettek érte sokat, még kapufáig is eljutottak.

Az ellentámadásból azonban Féret eldöntötte a három pont sorsát okos góljával, míg a rá négy percre született negyedik vendég találat már csak hab volt a tortán, addigra lélekben már szétesett a Rennes. Ez bizony vaskos meglepetés, a 10. helyezett Rennes csapatát saját otthonában tudta így meglepni a sereghajtó Caen, amely csapat már nem lesz sereghajtó. A többi eredménytől is függően vélhetően a 18. helyre jó ez a plusz három pont, lehet tovább zárkózni a kiesés elkerülése érdekében.

Rennes – Caen: 1-4!
    ---- (18:51:46)

90+3

90+3
    Habibou került lövőhelyzetbe a jobb oldalon, azonnal rátűzte 25 méterről. Egy védő lábán megpattant és így hullott Vercoutre ölébe, aki látványos rávetődéssel nyert még néhány másodpercet.

90+2
    Középen adogat a Rennes, próbálnak még előretörni, becsületből.

90+1
    Három perc a ráadás, a lényegi kérdések már eldőltek.
    Da SILVA - 1:4

90
    A Caen gólt szerzett!
    Kegyelemdöfés a Rennes számára, Kanté indította a bal oldalon az egyvonalból induló DAMIAN DA SILVÁT, aki tolt rajta egyet, majd éles szögből egészen csodásan kilőtte a hosszú felső sarkot! 1-4!

90
    Középen adogat Féret és Kanté, alighanem feladta a Rennes.

89
    Seube helyett Saad a pályán, a mai utolsó csere.

89
    Nangis kapott kiváló labdát a jobb oldalon, bár elcsúszott, még megmentette, de lőni nem tudott, beadását pedig kifejelték.

88
    Ezzel a góllal alighanem eldőlt a találkozó sorsa, fellazult a Rennes védelme, kénytelenek voltak támadni a hazaiak, ezt Féret kihasználta.

87
    Privat helyett Duhamel a pályán, most már lehet pihentetni.
    FÉRET - 1:3

86
    Ahogy ilyenkor lenni szokott JULIAN FÉRET a túloldalon fantasztikus indítást kap középen, betört a tizenhatoson belülre, majd nagyon okosan a kifutó kapus lába mellett a jobb alsóba lőtt! 1-3!

86
    Óriási helyzet a túloldalon! Hosiner jól érezte, hogy a vendégek kapusa kicsit kint áll, 12 méterről kapura fejelte, de a felső léc hárított!