Budapešť – Nové Zámky 3:0 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Debreceni HK 4:2 (vége)
Ferencváros Bp. ESMTK
4:2 (3:0, 0:2, 1:0)
Debreceni HK
vasárnap 25.01.2015, 19:00 • Pesterzsébeti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

A Fradi az első és az utolsó harmadban uralta a mérkőzést, és ez elég volt nekik, hogy otthon tartsák a számukra létfontosságú mindhárom pontot a már biztosan rájátszás-résztvevő Debrecen ellen.

Ennek ellenére, az Újpest győzelme miatt a zöld-fehéreknek szinte már csoda kellene ahhoz, hogy megelőzzék a tabellán ősi riválisukat, és elcsípjék az utolsó, még rájátszást érő hatodik helyet. A lilák előnye ugyanis öt pont, három fordulóval a vége előtt.

A Fradi nem pihenhet sokat, holnap 19 órától a Csíkszeredát fogadják itt, Pesterzsébeten. Tartsanak akkor is velünk, köszönjük a figyelmet! (21:07:07)

60:00

59:58
    Le fog peregni az óra, nincs lövés, de nincs is rá szüksége a hazaiaknak

59:15
    Feláll a Fradi a debreceni harmadban, már az órát is ölik a hazaiak, a Debrecen nem támadja le őket.

59:04
    Hazai időkérés.

59:03
    Előnyben fejezi be a meccset a Fradi, újabb technikai büntetés a Debrecennél.

59:00
    Rafaj húzza kapura némi adogatás végén, Tőke kitolja.

58:02
    Marton fogja Berta életerős löketét.

57:52
    Hazai les.

57:45
    Könczei keverget a Fradi kapuja mögött, a visszatett korong utáni lövés mellé száll.

57:20
    Újabb ferencvárosi 2 az 1 elleni akció, ezúttal is Tőke a végállomás.

56:56
    Papp Csaba szép szóló végén tör be a vendégek harmadába, majd középre teszi, Dubek centikkel marad le róla.

56:47
    Hazai tilos felszabadítás, némileg megkönnyebbülhet a Debrecen.

56:20
    Nagy a Fradi-nyomás a debreceni kapun, Novak fejezi be lövéssel, Tőke lábbal kitolja.

55:53
    Moravec lövését fogja Tőke.

55:42
    Tőke tenyerel rá a korongra, Kiss Gábor keveredik lökdösődésbe a kapu előtt, majdnem bunyó lett, végül lehiggadtak a felek.

55:35
    Vendégek teljes létszámban.

bayernfan

Gólok és gólpasszok: 9. Dubek (Lichanec, Rafaj), 13. Novak (Papp Cs.), 15. Kiss G. (Cerny, Galló), 48. Pál Z. (Rafaj, Lévai) – 22. Kaskov (Emelianov), 30. Voronov

Ferencváros Bp. ESMTK: Marton (Budai) – Moravec, Guren, Dubek, Rafaj, Lichanec – Hegyi Á., Cerny, Galló, Kiss G., Kiss Á. – Lencsés, Lévai, Pál Z., Novak, Papp Cs. – Géczi, Revák, Hardi, Németh P., Farkas
    Debreceni HK: Tőke (László A.) –Csíki, Voronov, Könczei, Berta Á., Sychov – Emelianov, Sadikov, Hári N., Kurilyuk, Kaskov – Wéber, Tőkési, Dancsfalvi, Vaszjunyin, Sijka – Barabás

Játékvezetők: HALASSY György, VARJÚ Árpád (PÁLKÖVI Botond, VAS Mátyás)