Szolnoki Olaj KK – KK Cibona 89:87 (hosszabbítás vége)
vasárnap 25.01.2015, 19:00 • Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok • Adria Liga

Szolnoki Olaj KK: Lee 7, Keller 5, Wittmann 3, Vojvoda 21, L. Jones 24, Báder 10, Somogyi 2, Brkics 0, S. Milosevics 17, Pavlovics -, Gipson 0.

KK Cibona: Kusz 0, Kruslin 9, Skokna -, Rozics 4, Jagodics 21, Szlavica -, Lalics 17, Mavra 21, Sziriscsevics 12, Zsizsics 3, Gabrics -, Ilijevszki -.

Köszönöm a figyelmet! (21:12:45)

Fantasztikusan küzdve győzte le a Szolnok az Adria Liga címvédőjét 89:87-re. Szinte végig a Cibona vezetett, de a legjobbkor, négy másodperccel a rendes játékidő vége előtt egyenlített az Olaj Milosevics két büntetőjével. A ráadás is óriási izgalmakat hozott, amelyet Lee két büntetője döntött el.
    A Szolnokban parádézott a Milosevics, Vojvoda, Jones hármas, utóbbi kettő 20 pont felett szórt.
    A Cibonában is remek egyéni teljesítményeket láthattunk: Jagodics az első félidőben, Lalics a második félidőben, míg Mavra a hosszabbításban remekelt.
    Ezzel a nagyszerű sikerrel 9:10-re javította mérlegét az Olaj, a Cibona is ilyen mutatóval áll a sorozatban.

Szolnoki Olaj KK – KK Cibona Zagreb 89:87 – hosszabbítás után.

45:00
    Mérkőzés vége. (89:87)

44:58
    Lépéshibát fújtak Mavrára, Lee remekül védekezett, megnyerte a meccset az Olaj. (89:87)

44:38
    LEE mindkét büntetője benn van. (89:87)

44:38
    Rögtön odaütöttek Lee-nek. (87:87)

Hazai időkérés. (87:87)

44:37
    MAVRA rögtön válaszolt, elképesztően távolról volt eredményes, 21 pontos az irányító. (87:87)

44:30
    Nagyszerű JONES triplája. (87:84)

44:12
    MAVRA mindkét büntetője bement. (84:84)

44:12
    Milosevicsre fújtak egy szabálytalanságot. (84:82)

Vendég időkérés. (84:82)

44:05
    Parádés VOJVODA, egy indítás után átrohant az ellenfél védelmén és zsákolt egy gyönyörűt. 21 pontos Vojvoda. (84:82)

43:48
    VOJVODA mindkét büntetője a helyén, 19 pontos. (82:82)

43:48
    Vojvoda erőszakolt ki egy faultot. (80:82)

43:28
    Somogyi kezéből kicsúszott a labda, ezután MAVRA dobta be a meccsen immár a negyedik tripláját. (80:82)

42:57
    JONES kettőből egy büntetőt dobott be. (80:79)

42:57
    Jones betört és egy faultot kiharcolt, ami után kettőt dobhat a vonalról. (79:79)