Fehérvár AV19 – MAC Budapest 5:1 (vége)
Fehérvár AV19
5:1 (0:0, 1:1, 4:0)
MAC Budapest
vasárnap 25.01.2015, 13:00 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

A záró harmadban bedarálja ellenfelét a Fehérvár AV19 U18-as csapata: négyszer rezdült Dobos hálója a harmadik húsz perc alatt.
    Nincs oka a szégyenkezésre a vendégeknek, 55 percig jól tartották magukat a fővárosiak. (15:01:12)

60:00

59:41
    Nagy ütközés után kikerül a harmadból a pakk.

59:20
    Felszabadítanak a fehérváriak.

59:08
    Sarciá lő kapu elé, Plesz birtokában a korong.

58:43
    Vizi (Volán) pihen kettő percet bottal lökésért!

58:43
    Szabó Dávid a kékről, Dobos elnyeli a pakkot.

58:02
    Megkezdődik a mérkőzés utolsó kettő perce.

57:03
    Tilos felszabadítás (Volán).

54:47
    A Volán gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Összezuhantak a vendégek! RAJZ ÁRON szerez gólt Kovács Olivér passzt követően! 5-1!

Gólpassz: Kovács Olivér és Négyesi Armand.

54:31
    GÓÓÓL! Eldőlt a mérkőzés! Dobos véd egyet, de a kipattanónál már tehetetlen, ANTAL ARNOLD a gólszerző! 4-1!

Gólpassz: Erdei Zoltán és Kiss Patrik.

54:05
    Kiegészülnek a hazaiak.

53:48
    Pandur a kék vonalról, a mamuton csattan a korong.

53:23
    Kőrösi helyezett lövését védi Plesz.

52:48
    Most tudnak felszabadítani a hazaiak.

52:00
    Szabó Dávid (Volán) áll ki akadályozás miatt kettő percre!

51:56
    Kiegészülnek a hazaiak, de mi marad ki! Markovic lövése kijön, de Babay jó helyen van, üres a kapu, gyötrik, kimarad!

50:50
    Lakatos tüzel kapásból, a kipattanó a hazaiaké.

50:20
    Felszabadítanak a hazaiak.

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 26. Erdei (Kiss P., Tóth R.), 45. Szabó D. (Szita), 50. Tóth R. (Erdei, Kiss P.), 55. Antal (Erdei, Kiss P.), 55. Rajz (Kovács O., Négyesi) – 21. Jászai (Lakatos, Kőrösi)

Fehérvár AV19: Plesz (Gadacsi) – Antal, Szabó B., Szita, Horváth R., Vizi – Szabó D., Takács B., Tóth R., Erdei, Kiss P. – Baranyai, Járossy, Rajz, Négyesi, Kovács O. – Fürst

Vezetőedző: Kóger István

MAC Budapest: Dobos (Győri) – Podunavac, Bálint, Kőrösi, Lakatos, Jászai – Boros, Pandur, Gyurgyev, Sebestyén, Faragó – Sarciá, Fejes, Babay, Kreisz, Markovic – Erdélyi-Nagy

Vezetőedző: Kangyal Balázs

Játékvezetők: Mayer Gábor – Csibi, Árkovics