Szeged KKSE – Debrecen 21:29 (vége) | MTK-Budapest – Fehérvár 19:20 (vége)
MTK-Budapest
19:20 (10:10)
Fehérvár KC
szombat 14.02.2015, 18:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1

Végül ha nehézkesen is, izzadságszagúan is, de a Fehérvár begyűjtötte a két pontot, ezzel a vendégeknek megmaradt az esély, hogy a legjobb négyben végezzen, a hazaiak pedig távolabb kerültek a legjobb nyolctól. Az első félidőben 10:10 volt az állás, a fordulást követően az MTK-Budapest játszott jobban, de több mint két góllal a fővárosiak nem tudtak vezetni.
    Felváltva születtek a gólok, a hajrá pedig egyenlő állásnál kezdődhetett. Az utolsó 2-3 percben a kék-fehérek maguk javára fordíthatták volna a mérkőzést, de előbb hibáztak büntetőből, majd az utolsó percben eladták a labdát. A Fehérvár ezt köszönte szépen, a vendégek lerohanását Emberovics fejezte be.
    Köszönöm a figyelmet! (19:28:55)

60
    Mérkőzés vége. (19:20)

60
    Elképesztő hiba! A hazaiak támadásban eladták a labdát, a Fehérvár leindított, EMBEROVICS befejezte. (19:20)

60
    Az MTK-Budapest időt kért! (19:19)

59
    Wolf a keresztlécet vágta telibe, de a labda maradt az MTK-Budapesnél. (19:19)

59
    Ignácz-Pethő nagyot védett a kapuban, a kék-fehérek támadhatnak a vezetésért. (19:19)

58
    BARNA bal kettőből tört be, góljával egyenlő az állás. (19:19)

58
    Khouildi eladta támadásban a labdát, de a vendégek se tudták góllal befejezni a támadást. (18:19)

57
    Ezúttal BOGOSAVLEVIC állt oda a büntetőhöz, ő már nem hibázta el. (18:19)

56
    A játékvezetők nem szívbajosak, egymásután fújják be a büntetőket. (18:18)

55
    Varga harcolt ki büntetőt, Barna a kapufára durrantott, (18:18)

54
    Barna átlövésből fölé durrantott, vendégoldalon jobb szélről pedig Májer hibázott. (18:18)

53
    Emberovics büntetőt harcolt ki, Tilinger lövését védte Ignácz-Pethő, majd a kipattanót is hárította a hazaiak kapusa. (18:18)

52
    Emberovics rosszul fejezte be, de maradt a labda a Fehérvárnál. (18:18)

52
    A Fehérvár időt kért! (18:18)

51
    Labdát szereztek a hazaiak, majd azonnal leindítottak, SZÁDVÁRI ziccerben bevágta. (18:18)

51
    Barna a jobb kapufát trafálta el, MAYER viszont középről magabiztos volt. (17:18)

50
    A Fehérvár azonnal egyenlített, MÁJER jobb szélről a kapus feje fölött fejezte be. (17:17)

49
    WOLF a szaggatottról eresztette el, lökete a bal sarokba vágódott. (17:16)

MTK-Budapest: Ignácz-Pethő, Blazek (kapusok) – Csuka, Horváth Dóra, Varga, Ábrahám, Balog, Szádvári, Fekete, Barna, Kovács, Wolf, Urfi, Khouildi, Valovics
    Fehérvár KC: Szendrey, Kiss Éva, Savko (kapusok) – Szemenyei, Májer, Tanage, Csáki, Tilinger, Horváth Bernadett, Bogosavljevic, Becséri, Hajduch, Mayer, Emberovics, Shteriova

Játékvezetők: Dobrovics, Dr. Tájok