Galatasaray - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP 12:17 (vége)

Galatasaray: (Gezek), Scsepanovics – Simsek, M. JANOVICS 3, Destici, Kljajevics, Gulenc, NIKICS 3, Paskovics, Vukcsevics 2, Mih. Korolja 1, Biyik 1, Akszentijevics 2.

Szolnoki Dózsa-Közgép: (Nagy), Decker A.,– Gocics, Madaras 1, Vámos, Jansik, Mezei, Alekszics 1, TÓTH 2, Varga Dániel 3, VARGA DÉNES 5, Hangay, MITROVICS 5

Galatasaray – Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP 12:17

Köszönöm a figyelmet! (20:20:56)

A harmadik negyedet leszámítva minden játékrészben öt gólt lőtt a Dózsa. A támadójáték remek volt. Mitrovics és Varga Dénes is öt gólig jutott. A védekezésben voltak hiányosságok, elsősorban a kapufánál álló játékost nem fogták kellően szorosan.
    A győzelem egy percig sem forgott veszélyben. A következő fordulóban bebiztosítja továbbjutását a Szolnok.

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    MIHAJLO KOROLJA úszott be a jobb kapufához és lőtt gólt. (12:17)

32
    Kettős emberelőnyből VARGA DÁNIEL négy méterről rengeteg lóba után Scsepanovics feje fölé lőtt. (11:17)

32
    Mezei harcolt ki emberelőnyt, szolnoki időkérés.

31
    M.Janovics szerelt.

31
    Megint a jobb oldali kapufánál álló SZLOBODAN NIKICS húzta be a labdát. (11:16)

30
    Vukcsevics harcolt ki kiállítást, hazai időkérés.

30
    Madaras passza a center felé hosszú lett.

29
    Szerelték a hazai centert a mieink.

29
    TÓTH MÁRTON tört be, faképnél hagyta emberét és a jobb felsőbe lőtt középről. (10:16)

28
    Simsek pattintott két méterről középre.

27
    Paszkovics újabb rossz megoldása.

27
    VARGA DÁNIEL lőtt elnézős gólt egyenesbe nyolc méterről. (10:15)

27
    SRDjAN AKSZENTIJEVICS hét méterről elhajlásból lőtte ki a jobb alsót. (10:14)

26
    SZTEFAN MITROVICS rázta le emberét és úszott be két méterre, Madaras remekül látta meg őt és a szerb szép gólt lőtt, ez neki már az ötödik volt. (9:14)