Queens Park Rangers – Arsenal FC 1:2 (vége) | West Ham United – Chelsea F.C. 0:1 (vége) | Manchester City – Leicester City 2:0 (vége)
Newcastle United – Manchester United 0:1 (vége) | Stoke City – Everton FC 2:0 (vége) | Tottenham Hotspur – Swansea City 3:2 (vége)
Liverpool F.C. – Burnley FC 2:0 (vége)
Queens Park Rangers
1:2 (0:0)
Arsenal FC
szerda 04.03.2015, 20:45 • Loftus Road, London • Barclays Premier League

Az első félidő a QPR-é volt, többet és veszélyesebben támadtak, de sem a lövéseik nem voltak elég pontosak, sem a támadásbefejezéseik. A hajrára magára talált az Arsenal, és a második félidőt is ők kezdték jobban, megérdemelten kerültek előnybe, Sanchez góljával pedig úgy tűnt, eldőlt a mérkőzés. Ám a gólfelelős Austin ég betalált a 82. percben, de utána a QPR már nem tudott helyzetbe sem kerülni, a három pont tehát az Arsenalé! (22:42:22)