Queens Park Rangers – Arsenal FC 1:2 (vége) | West Ham United – Chelsea F.C. 0:1 (vége) | Manchester City – Leicester City 2:0 (vége)
Newcastle United – Manchester United 0:1 (vége) | Stoke City – Everton FC 2:0 (vége) | Tottenham Hotspur – Swansea City 3:2 (vége)
Liverpool F.C. – Burnley FC 2:0 (vége)
Manchester City
2:0 (1:0)
Leicester City
szerda 04.03.2015, 20:45 • Etihad Stadion, Manchester • Barclays Premier League

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (22:39:34)

Nem lehetett kérdéses, ki nyeri ezt a ma esti meccset, s igazából nem is volt az. Bár csak az első félidő hosszabbításának végén szerzett vezetést a bajnok, addig is hatalmas fölényben futballozott a támadást szinte feladó sereghajtó ellen. A második játékrészben azért kiderült, hogy tudna támadni is a Leicester, ha akarna, s bizony, Mahrez kapufájánál minden hazai drukkerben meghűlt egy pillanatra a vér. Milner szép akció végén szerzett gólja aztán eldöntött mindent, összességében feltétlenül megérdemelten győzött a Manchester City.

90+3

90+3
    Milner rövid sarokra ívelt labdája Schwarzer kapus zsákmánya lesz.

90+3
    A kisszöglet után Milner harcol ki újabb sarokrúgást a bal oldalon.

90+3
    Kolarov harcol ki még egy szögletet a bal szélen.

90+2
    Dzeko harcol ki szabadrúgást a kezdőkörnél, miközben David Silvát választották meg a meccs emberének.

90+1
    Vardy labdája hosszú a jobb szélre, de egy bedobást azért ki tud harcolni vele.

90
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Kolarov bal oldali beadását Dzeko fejeli hat méterről a bal sarok mellé.

89
    Simpson passza után Cambiassót szerelik könnyedén a hazai védők a térfelük közepén.
    James MILNER - 2:0