Queens Park Rangers – Arsenal FC 1:2 (vége) | West Ham United – Chelsea F.C. 0:1 (vége) | Manchester City – Leicester City 2:0 (vége)
Newcastle United – Manchester United 0:1 (vége) | Stoke City – Everton FC 2:0 (vége) | Tottenham Hotspur – Swansea City 3:2 (vége)
Liverpool F.C. – Burnley FC 2:0 (vége)
Newcastle United
0:1 (0:0)
Manchester United
szerda 04.03.2015, 20:45 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Barclays Premier League

Hatalmas csatában a Manchester végül kiszenvedte a győzelmet, és három ponttal távozhat a szarkák otthonából.
    Az egész mérkőzésen a vendégek voltak aktívabbak, a Newcastle leginkább kontrákra rendezkedett be. A találkozó folyamán Krul kapus végig kiválóan védett, a 89. percben azonban rosszul szabadított fel, az United pedig ezzel megszerezte a vezetést, és mint percekkel később kiderült a győzelmet is.
    Ugyan a hazaiaknak is megvoltak a lehetőségei a gólszerzésre, de a manchesteri győzelem közel sem érdemtelen, Rooneyék több helyzetet is dolgoztak ki, és a győzelmet is jobban akarták.
    Köszönöm a figyelmet! (22:42:54)

90+4

90+4
    A találkozó utolsó támadását a hazaiak vezették, majd mintegy 23 méterről ment egy lövés a manchesteri kapu felé, de jócskán mellé.

90+2
    A középpályán gyűrik egymást a csapatok, a Newcastle nem jut helyzetig.

90
    Egy beadást követően Cisse fejelt kapura, De Gea hatalmasat védett. Nem sok hiányzott a hazaiak egyenlítéséhez!

90
    Négy perc lesz a ráadás.
    YOUNG - 0:1

89
    A Manchester gólt szerzett!
    Hatalmas védelmi hiba végén a vendégek a 89. percben megszerezték a vezetést! Rooney cselezgetett a jobb oldalon, három védő gyűrűjében el is választották a labdától, majd az egyik Newcastle játékos hazaadta a játékszert, Krul zavarában rossz helyre szabadított fel, ezt ASHLEY YOUNG köszönte szépen, majd mintegy nyolc méterről teljesen szabadon a jobb alsóba helyezett.

88
    Carrick jött be a lecserélt Rojo helyett.

87
    Bedobás után a Newcastle birtokolja a labdát a vendégek térfelén, veszélyes területre végül nem sikerült bejátszani.

86
    Rojo tekerte be balról a labdát a hazaiak tizenhatosára, a védők azonban megoldották a feladatukat.

85
    A Newcastle előrevágott szabadrúgása veszélytelen, a vendégek fordulhatnak támadással.

84
    Valencia lépett oda ellenfelének, érkezett is a sárga lap.

83
    Semmi változás a mérkőzésen, az United aktívabb, a vendégek tartják a labdát.

82
    Fellaini helyett Mata érkezett.

81
    Ameobi helyett Gouffran érkezett.

80
    Taktikai szabálytalanság a vendégektől, a Newcastle a középpályáról jöhet szabadrúgással.

Gólok: 89. Young

Lapok:   67. Gutierrez (NEW) – 60. Rojo (MAN), 84. Valencia (MAN)

Newcastle United: Krul – Janmaat, Williamson, Coloccini, Taylor (65. Gutierrez) – Obertan, Abeid, Sissoko, Ameobi (81. Gouffran) – Cissé, Riviére (59. Perez)
    Cserék: Woodman – Anita, Gouffran, Perez, Gutierrez, Armstrong, Satka

Manchester United: De Gea- Valencia, Smalling, Evans, Rojo (88. Carrick) – Fellaini (82. Mata), Blind – Di Maria (59. Januzaj), Herrera, Young – Rooney
    Cserék: Lindegaard – Jones, Mata, Falcao, Januzaj, Carrick, McNair

Játékvezetők: A. Taylor- S. Child, P. Kirkup