Kisvárda – Szolnok 1:3 (vége) | Gyirmót – Újpest FC 0:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Aqvital FC Csákvár 5:0 (vége)
Fehérvár – Pécsi MFC 2:1 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
5:0 (2:0)
Aqvital FC Csákvár
szerda 04.03.2015, 18:00 • Groupama Aréna, Budapest, Üllöi út • Magyar Kupa

Nem hosszabbított Karakó játékvezető a meccs végén, de nem is volt rá szükség, hiszen a Ferencváros ötgólos győzelmével gyakorlatilag az első meccsen eldöntötte a továbbjutást az NB II-es Csákvár ellen!
    A március 31-i, csákvári visszavágó lényegében csak formalitás!
    Az Üllői útról köszönjük a kedves figyelmet, de tartsanak továbbra is velünk! (19:52:06)

90+1

90
    Varga Roland ezúttal Szalai mellett nem tudta nyolc méterről kapura lőni a labdát.

89
    A beadást végül Somalia mentette fejjel.

88
    Fényes harcolt ki egy szabadrúgást a vendégcsapatnak a jobb oldalon!

87
    Lamah balról adott be, Varga Roland az ötösön abszolót gólhelyzetbe került, de a cserecsatár végül elesett, így oda lett a lehetőség.

86
    Ramirez bal oldali beadását Busai mellre vette a 16-oson, majd jobblábas lövését Gelei hárította.

86
    Varga Roland most ballal, 13 méterről lőni tudott, de a labda elhalt Gelei kapus kezében.

85
    Gyömbér ugratta volna ki Varga Rolandot, aki időközben lesre futott.

84
    Gyakorlatilag csak a labdák elrúgására, rombolásra futja már csak a kiscsapat erejéből!

83
    A sarokrúgás után, ha kissé nehezen ugyan, de felszabadult a Csákvár kapuja.

82
    A sértett, Varga Roland húszméteres pontrúgása a sorfalról vágódott szögletre.

81
    Domján buktatta a Varga Rolandot, sárga lap járt ezért!

80
    Egy Nyilasi Bálinntal szembeni szabálytalanság miatt rúghat szabadot a Csákvár, de nagyon messzi ez a távolság.

79
    Domján ezúttal egy 22 méteres lövéssel Pavlovic lábát találta el.

79
    Domján próbálkozása nem jelentett veszélyt a hazai kapura.

78
    27 méterről rúghat szabadot a Csákvár.

76
    A sarokrúgást követően Ramirez 22 méteres, ballábas lövése kerülte el a csákvári kaput.

75
    Busai most szögletet harcolt ki a jobb oldalon.

Juhász Attila

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 7. Busai, 37. Lamah, 62. Busai, 65. Ramirez, 70. Busai

Lapok:   81. Domján (CSÁK)

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Dilaver, Nalepa, Pavlovic, Ramírez – Gyömbér Busai – Nagy Dániel (Varga R. a szünetben), Gera (Somalia, a 63.), Lamah – Böde (Csukics, a 63.). Vezetőedző: Thomas Doll
    Cserék: Jova (kapus), Bönig, Kukuruzovic, Csukics, Ugrai, Somalia, Varga R.

Aqvital FC Csákvár: Gelei – Wild (Molnár T., a szünetben), Dulló, Kocsis G., Szalai T. – Molnár Cs., Domján, Nyilasi B., Bakos (Horváth R., a szünetben) – Gajdos (Fényes, a szünetben), Varga Z. Vezetőedző: Toldi Gábor
    Cserék: Milinte (kapus), Molnár T., Horváth R., Fényes, Oldal, Hegedűs F., Mihály D.

Játékvezetők: Karakó Ferenc (Tóth II. Vencel, Bozó Zoltán; 4. jv.: Takács János)

Nézőszám: 1200
    kedd 31.03.2015
    Aqvital FC Csákvár - Ferencvárosi Torna Club 0:5

Gólok: 27. Kukuruzovics, 33. Csukics, 44. Nagy Dominik., 54. Ugrai, 76. Nagy Dominik

Lapok:   46. Fényes (CSÁK)