Kisvárda – Szolnok 1:3 (vége) | Gyirmót – Újpest FC 0:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Aqvital FC Csákvár 5:0 (vége)
Fehérvár – Pécsi MFC 2:1 (vége)
MOL Fehérvár FC
2:1 (0:1)
Pécsi MFC
szerda 04.03.2015, 18:00 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • Magyar Kupa

Nagy nehézségek árán, a 95. percben értékesített büntetővel nyeri meg a Magyar Kupa negyeddöntőjének első felvonását a Videoton a Pécsi MFC ellen.
    A fehérváriak nem játszottak jól, a pécsiek pedig derekasan küzdöttek, Gőcze még egy büntetőt is hárított. A másodikat viszont már nem tudta, így győzelemmel mutatkozik be 2015-ben a Vidi, ám a piros-kékeknek nem sikerült megnyugtató előnyt szerezni a visszavágóra. (19:53:51)

90+5
    A Vidi gólt szerzett!
    GÓÓÓÓL! Végül csak nyer a fehérvári csapat! ARTURO ÁLVAREZ áll a labda mögé, ő már nem hibázik, habár Gőcze most is eltalálta az irányt! 2-1!

90+4
    Ojdanovic (Pécs) kap sárgát előbbiért.

90+3
    Újabb 11-es a Vidinek! Kovács István teljesen érthetelen módon rúgja fel Ojdanic az alapvonal közepében!

90+2
    Maréval beadását Feczesin fejeli 14 méterről talpról, a kapufa mellett megy el a labda!

90+1
    Tadejevic (Pécs) lép oda keményen ellenfelének, jogos a lap.

90
    Utolsó vendég csere: Frőhlich le, Linka be.

90
    Feczesin (Videoton) sárgul be reklamálásért.

90
    Álvarez szöglete után kezezés a tizenhatoson belül, Vad II fúj, az ítélet: kifelé!

89
    Álvarez beadása pattan szögletre.

88
    Maréval (Videoton) állítja meg sárga lapot érően a pécsi akciót.

87
    Kovács Istvánt buktatják a tizenhatoson belül, mehet tovább!

86
    Tadejevic pontrúgása Pajovics kezébe hullik.

85
    Sándor (Videoton) sárgul be.

84
    Kovács István lágy ívelését Romic csúsztatja haza.

84
    Állófoci a pályán, nehéz lesz feltörni a pécsi védekezést a hazaiak számára.

82
    Viníciusról csorog a labda mellé, ebben sokkal több volt.

81
    Fehérvári szöglet jöhet.

Nagy Zalán

Gólok: 66. Feczesin, 90+5. Álvarez (bünt.) – 44. Frőhlich

Lapok:   39. Vinícius (VID), 85. Sándor (VID), 88. Maréval (VID), 90. Feczesin (VID) – 62. Kővári (PMFC), 79. James (PMFC), 90+1. Tadejevic (PMFC), 90+4. Ojdanovic (PMFC)

kimaradt büntető: 79. Feczesin (VID), kapus Gőcze hatástalanítva

MOL Fehérvár FC: Pajovics – Heffler T., Chakla, Vinícius, Stopira(Pajac, a szünetben) – Sándor, Luijckx(Trebotic, a szünetben) – Álvarez, Ivanovszki(Kovács I., 67.), Maréval – Feczesin

Vezetőedző: Joan Carrillo

Pécsi MFC: Gőcze – Ojdanic, Balogh B., Romic – Frank, Horváth A., Tadejevic – Kővári, Heffler N.(James, 70.), Rácz(Uzoma, 69.) – Frőhlich(Linka, 90.)

Vezetőedző: Robert Jarni

Játékvezetők: Vad II István – Ring György, Szalai Dániel