Fehérvár AV19 – LA Stars 1 3:2 (vége)
Fehérvár AV19
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
Hockey Club Lower Austria Stars 1
szerda 04.03.2015, 19:40 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

Győzelemmel kezdte 2015-ös playoff szereplést a Fehérvár AV19 U18-a csapata! A kezdeti nehézségek után belelendült a csapat, és sikerült megszerezni a vezetést Kovács Olivér góljával. Ezután sikerült még egy gól ütni, Szabó Dávid követte el. Ezt követően azonban a vendégek kapcsoltak magasabb fokozatba, és ki is tudtak egyenlíteni 13 perccel a második hazai gólt követően. A csodás feltámadást azonban újabb fehérvári gól követte, és nem is változott ezután az eredmény. Így a Volán játékosok örülhettek a végső dudaszó után, zsebükben az első meccsel. Én ezzel megköszönöm figyelmüket, a viszontlátásra! (21:53:03)

60:00

59:32
    Tilosra ütjük a korongot, miután az elsiklott a vendég kapu mellett

58:57
    Üres a vendégek kapuja!

58:38
    Blüml nem bírta türtőztetni magát a büntetőpadon, a játékvezető pedig ezt 10 perc fegyelmivel honorálta.

58:25
    Jan Blüml büntetése kettő perc bottal lökésért, ezzel egy időben pedig az L.A. Stars időt kért.

57:51
    A Fehérvár támad, közepes lelkesedéssel.

57:09
    Tilosra ütik a vendégek a korongot.

56:40
    Les miatt szakadt meg a vendégek támadása.

56:33
    Időt kért a Fehérvár.

56:33
    Bors tolt oldalra egy gyengécskére sikerült lövést.

55:32
    Támadnak az egyenlítésért a vendégek, kapuvasig már eljutottak!

54:59
    Kuchynski próbálkozott egy lövéssel, Bors védeni tudott.

54:29
    Szita Donát lövése pattan vissza a kapuvasról!

53:43
    Horváth Rihárd lövését védte Zorman.

53:11
    Villámgyors kontra után kellett Zormannak nagy bravúrral védenie.

52:53
    Bors tenyerelt rá a korongra, buli a kapuja előtt.

52:11
    Tilosra ütöttük, buli Bors kapuja előtt.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 17. Kovács (Horváth), 30. Szabó D. (Takács), 50. Szabó D. – 41. Streu (Iskornev), 43. Iskornov (Streu)

Fehérvár AV19: Bors (Gadácsi) – Imre, Antal, Szita, Erdei, Kiss – Takács, Szabó D., Tóth, Horvárth, Kovács – Baranyai, Fürst, Rajz, Török, Toldy – Járossy, Szabó M., Négyesi

Vezetőedző: Kóger István

Hockey Club Lower Austria Stars 1: Zorman (Wehrhan) – Steffler, Wolf, Tröthan, Streu, Iskornev – Aleksev, Blüml, Stamboldis, Kuchynski, Hochman – Villas, Fuchs, Seliga, Scherz, Zavalynuk – Eyre, De Schepper, Galaguzov, Koudelka, Rosenberger

Vezetőedző: Craig Streu