Fino Kaposvár – Dunaferr SE 3:0 (vége) | Dági KSE – MAFC BME 3:2 (vége)
2
27; 23
szombat 21.03.2015, 16:00Férfi röplabda Magyar Bajnokság

0:0
    Szokásos forgatókönyv... Az első két szettet nyerte az egyik csapat, jelen esetben a MAFC, majd a túloldal folyamatosan javuló játékkal, megtalálva a jó felállást, megfordította a mérkőzést és teljesen megérdemelten nyert. Az ötödik játszmára sikerült teljesen felőrölni a vendég csapatot, esélyük sem volt ebben a szettben, ellenállhatatlan hazai játékkal szemben.

Ismételten szoros mérkőzésen, 3:2-re nyert a hazai csapat, ahogy az első két negyeddöntőn is.

Az állás 2:1 a Dág javára, hétfőn következik a negyedik mérkőzés a MAFC otthonában... (18:04:13)

15:4

15:4
    Krupánszki üti be az utolsó labdát, így a DÁG nyeri a mérkőzést, megfordítva a meccset 0.2-ről!