BFC Siófok – Ajka 3:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Mezőkövesd Zsóry FC 1:1 (vége) | Szeged 2011 – Sopron 0:0 (vége)
Soroksár – Aqvital FC Csákvár 1:4 (vége) | Cegléd – ZTE 0:2 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Balmazújváros 0:0 (vége)
BFC Siófok
3:0 (2:0)
FC Ajka
szombat 28.03.2015, 15:00 • Révész Géza utcai stadion, Siófok • Merkantil Bank Liga

Remek meccs volt ez a mai.

Az első félidő nyílt párharc volt végig. Andorka két gólja után is volt esélye a vendégeknek az egyenlítésre. A második félidőben már megszületett a harmadik gól is, ezután pedig összeomlott az Ajka.

A hangulat fantasztikus volt, a meccsre sem lehet panasz, én pedig köszönöm, hogy velünk tartottak! (16:49:35)

90+3

90+3
    Nagy T. lóg meg a védői elől, de ziccerben nem tudja átemelni Jánosát!

90+2
    Pál passzol középre, de Major nem tudja belőni a kapuba a labdát egy méterről, mert Tajti rávetődik.

90+1
    Két perc lesz a hosszabbítás.

90
    Molnár ugrik ki és ereszt meg egy löketet, de Jánosa simán fogja a labdát.

89
    A hazai ultrák a csapat ügyvezető igazgatóját, Bíró Gábort éltetik.

88
    Andorka hagyja el a pályát, helyére Molnár jön.

87
    A bakonyiak már az ellenfél térfelén letámadják a Siófokot.

86
    Nagy János tekeri középre a labdát, amivel Illést találja meg, a szélső eltörte viszont a labdát, így nem alakult ki helyzet belőle.

85
    Zámbó tekeri középre a lasztit a bal szélről, de az kikanyarodik az alapvonalon túlra, kirúgás következik.

84
    Polényi döngölte földbe Bölcsföldit, megkapják a vendégek a szabadrúgást.

83
    Illés cselezget a szögletzászlónál.

82
    Horváth teszi le Andorkának, aki bepörgeti neki a kapu elé, de a Jánosa fölött csak a kapu mellé tudta emelni Horváth a labdát!

81
    Szabó ugrana ki, de nem tudta átvenni a labdát.

80
    Sowunmi helyére Bölcsföldi áll be.

79
    Major viszi be az ötösön belülre a labdát, középre emel, de Sowunmi lemarad a labdáról!

78
    Major kap labdát a kapu előterében, el is sütné, de Mogyorósi vetődik bele a lövésébe.