BFC Siófok – Ajka 3:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Mezőkövesd Zsóry FC 1:1 (vége) | Szeged 2011 – Sopron 0:0 (vége)
Soroksár – Aqvital FC Csákvár 1:4 (vége) | Cegléd – ZTE 0:2 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Balmazújváros 0:0 (vége)
Soroksár SC
1:4 (1:0)
Aqvital FC Csákvár
szombat 28.03.2015, 15:00 • Haraszti út • Merkantil Bank Liga

A mérkőzést a Csákvár kezdte aktívabban, ennek ellenére a találkozó első nagy helyzete a hazaiak előtt adódott a 19. percben. Ez a lehetőség még kimaradt, de a 24. percben Pál már vezetéshez juttatta a fővárosiakat.
    A Csákvár a folytatásban bátran futballozott és ment előre az egyenlítésért, lehetőségek azonban inkább a hazaiak előtt adódtak. Több gól az első játékrészben már nem született, következhetett a második félidő.
    A fordulást követően mindkét, de főleg a hazai oldalon nagy helyzet maradt ki, ez megbosszulta magát mert a 49. percben érkezett a Csákvár egyenlítése. A gól megroppantotta a hazaiakat, a második félidőben a fővárosiak védelme átjáróház volt, a vendégek pedig ezt ki is használták, a további folytatásban még háromszor köszöntek be.
    A Csákvár ebben a szezonban először tudott nyerni idegenben. A hazaiak tavasszal továbbra is nyeretlenek, Lisztes Krisztián bemutatkozása nem sikerült.
    Köszönöm a figyelmet! (16:52:09)

90+2

90+2
    A hosszabbításban már nem sok érdemleges történt, mezőnyben folyt a játék.

90
    Két perc lesz a ráadás.

89
    Jobbról érkezett középre a vendégek beívelt szabadrúgása, a védők felszabadítottak.

89
    Huszák buktatott, sárga lapot kapott érte.

88
    Gohér ívelte be a szabadrúgást a Csákvár kapuja elé, Milinte magabiztosan lehúzta.

87
    Szabálytalanság után a Soroksár ívelhet be szabadrúgást a vendégek tizenhatosára.

86
    Kettő az egy ellen mehettek a csákváriak, Gajdos passzolt Horváthoz, az átadás azonban egy kicsit pontatlan volt, így a védő tisztázhatott.

85
    A középpályán gyűrik egymást a csapatok, de talán itt már mindkét fél a végső sípszót várja.

84
    Molnár Csaba helyett Köntös a pályán.

83
    Oldal szlalomozott át a fél középpályán, végül elválasztották a labdától.

82
    Sándor felé ment egy magas keresztlabda, nem is érte el a hazaiak játékosa.

81
    Próbálkozik ugyan a Soroksár, de különösebb meggyőződéssel játszanak már a hazaiak.

79
    Lovrencsics cselezgetett majd elesett a Csákvár tizenhatosán belül, a játékvezető sípja néma maradt.

77
    A Csákvár gólt szerzett!
    Bakos balról tekerte középre a vendégek szabadrúgását, OLDAL TIBOR első labdaérintéséből az ötösről a kapuba tessékelte a játékszert.

76
    Simita kapott sárga lapot buktatásért.

75
    Oldal jött be a lecserélt Nyilasi helyett.

74
    Lovrencsics volt lesen, szabaddal jöhet kifelé a Csákvár.

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 24. Pál – 49. Gajdos, 63. Gajdos, 65. Nyilasi, 77. Oldal

Lapok:   76. Simita (SSC), 89. Huszák (SSC) – 69. Dulló (CSÁK)

Soroksár SC: Holczer – Simita, Pandur, Gyurácz, Gohér – Lannert (69. Szenes) – Péter (53. Kovács Dániel), Sándor, Huszák, Pál (64. Balaskó) – Lovrencsics
    Cserék: Rácz – Tóbiás, Szenes, Balaskó, Farkas, Kovács. Hodgyai

Aqvital FC Csákvár: Milinte – Fényes, Szalai, Dulló, Kocsis – Nyilasi (75. Oldal), Domján, Bakos, Molnár Csaba (84. Köntös) – Gajdos, Molnár Tibor (46. Horváth)
    Cserék: Gelei – Oldal, Horváth, Köntös, Varga, Hajdú, Mihály

Játékvezetők: Kiss – Kóbor, Huszár