FTC - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP 7:14 (vége) | DVSE - Tiszavirág Szeged Diapolo 6:14 (vége)
RACIONET Honvéd - BVSC Wáberer 7:8 (vége)
FTC - Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP

7:14

(3:1, 1:2, 1:6, 2:5)

szombat 28.03.2015, 18:00E.ON Férfi OB I

A Ferencváros a jó kezdet után végül sima vereséget szenvedett a Szolnoktól, ennek ellenére különösen nem szomorkodhatnak a zöld-fehérek, ugyanis némi meglepetésre a Honvéd kikapott hazai pályán, így Marnitzék a negyedik helyen zárták az alapszakaszt.
    A hazaiak egyébként kiválóan kezdték a találkozót, 3:0-ás vezetésnél szépített a Szolnok. A második negyedtől aztán beindult a szolnoki gépezet, a fővárosiakat fokozatosan felőrölték. A harmadik felvonást már 6:1-re nyerték a Tisza-partiak, így a vége már különösebb izgalom nélkül telt!
    Köszönöm a figyelmet! (19:24:20)

Vége a mérkőzésnek!

32
    A mérkőzés utolsó támadását a Ferencváros vezette, de a hazaiak már nem tudtak faragni a hátrányból. Néhány másodperce lett volna még a Szolnoknak a támadásra, de különösebben már nem erőltette.

32
    Megúszás után MILAN ALEKSIC növelte a vendégek előnyét. (7:14)

31
    Mezei kapott kiállítást, de a hazaiaknak nem sikerült közelebb férkőzni. Jól védekezett a Szolnok.

31
    Hoppá, micsoda gól! Pontos centerezés után VARGA DÉNES ujjheggyel pöccintette a labdát a kapuba. (7:13)

31
    Aleksic távoli bombáját védte Gárdonyi, de a Szolnok maradhat támadásban.

30
    A Szolnok időt kért!

30
    Marnitz bejátszása rossz, a Szolnok fordulhat támadással.

30
    Ismét centerből szerzett gólt a vendégcsapat, és megint TÓTH MÁRTON volt a biztoskezű végrehajtó. (7:12)

29
    Ezúttal sem sikerült góllal befejezni a támadást a fővárosiaknak, a Szolnok fordulhat.

29
    A Ferencváros támadásban hamar elveszítette a labdát, majd a vendégek lövését védte Gárdonyi.

28
    Sikerült centerbe bejátszani a labdát a vendégeknek, TÓTH MÁRTON miután összeszedte, magabiztosan fejezte be. (7:11)

28
    Megúszás után sikerült szépíteni a hazaiaknak, MARNITZ GERGŐ ziccernem nem hibázott bele.

27
    Katonást szórták ki a játékvezetők, MILAN ALEKSIC balról hamar kihasználta az emberfórt. (6:10)

27
    Avramovic távolról próbálkozott, gyenge volt a kísérlet.

26
    Varga Dániel balról csak a felső kapufát találta el, a hazaiak fordulhatnak támadással.

25
    Aleksic hibája után az FTC dobhatott ötméterest, KOLOZSI MARCEL nem hibázta el. (6:9)