Ajka – Szolnok 3:1 (vége) | – Szeged 2011 2:1 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Békéscsaba 1:1 (vége)
Mezőkövesd Zsóry FC – Cegléd 4:1 (vége) | Gyirmót – Soroksár 1:0 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC
1:1 (1:1)
Békéscsabai Előre 1912 SE
szombat 18.04.2015, 19:00 • Rákóczi Stadion, Kaposvár • Merkantil Bank Liga

Jól alakultak az eredmények a Rákóczi szempontjából, kikapott a Cegléd és a Soroksár is, azonban csak egy pontot tudott hazai pályán ebből ledolgozni a kaposvári csapat.
    Az első félidőben kiegyenlített volt a játék, mindkét gárda egyszer tudta a pontrúgását gólra váltani.
    Nem szakadt meg egyik együttes sorozata sem, a Rákóczi nem tud nyerni hazai pályán, míg a Békéscsaba a tabella végén lévő csapatokat nem tudja megverni.
    Jól szálltak be a mérkőzésbe a Prukner László cseréi, de a győzelmet nem tudták kiharcolni. Az első félidőben a Rákóczi, míg a másodikban a Békéscsaba szabálytalankodott többet. Ez mutatja a Kaposvár javuló támadó játékát, azonban ez még mindig kevés a győzelemhez.
    A mérkőzés végén a Békéscsaba eldönthette volna kétszer is három pont sorsát, azonban a végén vagy hibáztak a támadók, vagy Bozsó hozta helyre a bekopott gólnál elkövetett hibáját. (20:47:00)

90
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Olasz (Kaposvári Rákóczi FC).

90
    Albert kap egy indítást a jobb oldalon, de lassú és körülményes a Rákóczi játékosa.