BFC Siófok – Békéscsaba 0:2 (vége) | Szigetszentmiklós – Ajka 1:1 (vége) | Szeged 2011 – Balmazújváros 3:1 (vége)
Soroksár – 1:2 (vége) | Cegléd – Gyirmót 2:3 (vége) | Szolnok – Kaposvári Rákóczi FC 2:1 (vége)
ZTE – Mezőkövesd Zsóry FC 4:0 (vége)
BFC Siófok
0:2 (0:0)
Békéscsabai Előre 1912 SE
szombat 25.04.2015, 17:00 • Révész Géza utcai stadion, Siófok • Merkantil Bank Liga

A meccset az első félidőben a hazaiak uralták, míg a második játékrészben már a Békéscsaba támadott többet.

A vendégek ki tudták használni azokat a helyzeteket, amiket a hazaiak nem.

Én köszönöm a figyelmet, maradjanak továbbra is velünk! (18:47:31)

90+2

90
    Két perc lesz a ráadás.

88
    Bényei fut fel a támadással, kapura tör a beadás helyett, de Mogyorósi becsúszva szereli őt.

86
    A szögletet Tajti húzza le a levegőből, sőt már indítja is a csapattársait...

85
    Király harcolt ki szögletet a vendégeknek.

84
    Kezd elcsendesülni a mérkőzés a vége feléhez haladva.

83
    Hátul járatja a labdát a Békéscsaba csapata.

80
    Papp harcol ki szögletet a hazaiaknak.

79
    Molnár emeli be a kapu előterébe a labdát, de Gárdost megelőzi Mursits.

78
    Andorka jön le a pályáról, helyére pedig Futó érkezik.

77
    A Békéscsaba gólt szerzett!
    BIRTALAN érkezik Király beadására és a kapuba fejeli a labdát! 2:0-ra vezet a Békéscsaba!

74
    Birtalan viszi el a szélen a labdát, a beadására érkezik Szilágyi, aki kapufát fejel pár méterről!

73
    Szilágyi tört be a tizenhatoson belülre, de a kapura lövését nagy bravúrral védte Tajti!

72
    Peszmeg helyére Molnár érkezik.

71
    Mogyorósi kap sárga lapot reklamálásért.

69
    A második félidő nagyon erős ellentéte az elsőnek, hiszen végig a vendég csapat van támadásban.

68
    Andorka esik el Fehér mellett a büntetőterületen belül, de a spori jogosan továbbinti az esetet.

67
    Borbély esik össze Csató mellett, meg is kapja a szabadrúgást.

Koppány Veres

Gólok: 51. Szilágyi, 77. Birtalan

Lapok:   71. Mogyorósi (SIO) – 15. Borbély (BCS), 30. Mursits (BCS), 64. Koszó (BCS)

BFC Siófok: Tajti- Fülöp, Csató, Mogyorósi(c), Nagy J.- Peszmeg (Molnár 72.p.), Ivancsics, Horváth A.- Illés (Papp M. 50.p.), Andorka (Futó 78.p.), Illés
    Cserék: Kis T.- Futó, Erdei, Molnár, Hanzl, Kozma, Papp M.
    Vezetőedző: Soós Imre

Békéscsabai Előre 1912 SE: Murisits- Bényei, Koszó, Balog(c), Juhász (Fehér 29.p.)- Borbély, Tölgyesi (Berki 60.p.), Spitzmüller, Király- Szilágyi, Vólent (Birtalan 62.p.)
    Cserék: Póser- Birtalan, Bagi, Fehér, Balogh, Berki, Balogh
    Vezetőedző: Zoran Spisljak

Játékvezetők: Gyarmati II Tibor- Horváth Zoltán, Hofbauer Roland- Berényi Tamás