Everton FC – Manchester United 3:0 (vége) | Arsenal FC – Chelsea F.C. 0:0 (vége)
Everton FC
3:0 (2:0)
Manchester United
vasárnap 26.04.2015, 14:30 • Goodison Park, Liverpool • Barclays Premier League

A kétgólos hazai előnyt hozó első félidőt követően a második játékrészben sem változott sokat a játék képe. A Manchester United többet birtokolta a labdát és próbált támadni. Az Everton viszont rendkívűl szervezett védekezett. És a csereként beállt Mirallas góljával már 3-0-ra vezetett a 74. percben. Luis Van Gaal próbált volna változtatni és beküldte előbb Falcaot, majd Di Mariat is, de egyiküknek sem sikerült szín hoznia a United játékába. Így Roberto Martinez csapata teljesen megérdemelte szerezte meg mindhárom bajnoki pontot. (16:25:40)

90+3

90+3
    A legvégén még Howard húz le egy jobb oldali beadást.

90+2
    Mirallas lépne ki a védők közül. Azonban két védő könnyedén szerelni tudja.

90
    3 percet hosszabít Andre Marriner játékvezető.

89
    A hazai szurkolók ünnepelnek. Meg is tehetik, hiszen remek győzelmet arat ma csapatuk.

88
    Hosszú idő után Van Persie is érkezik a kissé sántikáló Rooney helyére.

87
    Kettőt is cserélnek a hazaiak a végén. Barkley helyére érkezik Naismith. valamint Lukaku helyett Koné a pályán.

87
    Lennon csúszik el döntő pillanatban. Így a beadási kísérlete az alapvonalon túl landol.

86
    Mirallas szlalomozik a védők közöt. Jól eltalált lövését bravúrral üti szögletre De Gea.

85
    Nagyon lélektelenül játszik már a Manchester United. Inkább már a hármas sípszót várják a vendégek.

84
    Howard-ig kerül hátra a labda. Nagyon magabiztos volt ma is az amerikai kapus.

83
    Lukaku harcol Shaw-al a vonal mellett. A belga nyeri a párharcot.

82
    Falcao viszi el a labdát Howard mellett és a kapuba passzol, de a játékvezető nem adja meg a gólt. Mivel a kolumbiai lesen tartózkodott az átadás pillanatában.

80
    Belül vagyunk az utolsó 10 percben. A sarokrúgást követően Ronney fejel, Howard véd.

79
    Herrera egy csel után lő. Barry lép bele. Szöglet következhet.

78
    Di Maria bal oldali szögletét fejelik ki könnyedén a hazai védők.

77
    Erre senki nem számíthatott a mérkőzést megelőzően. Még úgy sem, hogy az utóbbi hetekben az Everton csúcsformába került.