SC Paderborn 07 – Werder Bremen 2:2 (vége) | Borussia M'gladbach – VfL Wolfsburg 1:0 (vége)
SC Paderborn 07
2:2 (2:1)
Werder Brémy
vasárnap 26.04.2015, 15:30 • Benteler-Arena, Paderborn • Bundesliga

A találkozó eleje nem volt mozgalmas, de utána felpörögtek az események. A Paderborn két perc alatt két gólt lőtt, majd még a szünet előtt szépített a Werder. A második játékrészben sokkal jobb volt ellenfelénél a Paderborn, de gólt mégis a vendégek szereztek, Hajrovic révén. A végén emberhátrányban is nagyot küzdött a hazai gárda, de maradt a 2:2, amivel a 17., kiesést jelentő helyen tanyázik a Paderborn négy fordulóval a zárás előtt.

SC Paderborn 07 – Werder Bremen 2:2

Köszönöm a figyelmet! (17:26:48)

90+3

90+3
    Egy felívelt labdát csúsztatott meg Di Dantp, Kruse felszedte.

90+1
    Strohider érkezett Kachunga helyére.

90
    A ráadás három perc.

89
    Az első gólt szerző Vrancsicsot Ziegler váltotta.

88
    Hajrovic szögletét megcsúsztatta Selke, de nem a kapu felé.

87
    Brückner fejelte ki szögletre a Werder szögletét.

86
    Stoppelkamp szöglete után jött egy újabb fejes a hazaiktól, de ez sem ment be.

85
    Kutschke kisodródott, de így is lőtt, de blokkolták.

83
    Koc vitte végig az ellenfél térfelén a labdát, de 15 méterről mellé gurított.

82
    A szöglet Rafa fejelt volna ,de meglökte ellenfelét.

81
    Kachunga harcolt ki szögletet Junuzovic mellett.

80
    Kroos felívelése nem volt pontos a támadóknak.

79
    Egy brémai felívelés, de Lukimya lökött, szabadrúgás kifelé.

77
    Heinloth csúnyán odalépett Kroosnak, jogos a második sárga ezért.

76
    Heinloth fejelt hét méterről, alig fölé

75
    A Werder gólt szerzett!

Egy szöglet után Lukimya tette tovább a labdát és IZET HAJROVIC 20 méterről ballal kilőtte a jobb alsót. Beállt és egyből gólt lőtt a bosnyák.