Győr – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Debreceni VSC 1:1 (vége)
Genoa CFC
3:1 (2:0)
AC Cesena
vasárnap 26.04.2015, 15:00 • Stadio Luigi Ferraris, Genoa • Serie A

A Genoa a mérkőzés nagy részében kezében tartotta az irányítást és három gólos előnyt hozott össze, megérdemelten. A Cesena úgymond talált egy gólt utána, azonban 3:1-nél megélénkültek a vendégek és több helyzetet is kidolgoztak. Újabb gól azonban már nem született, csak egy kiállítás, ami eléggé határesetnek tűnt. A Genoa megérdemelten tartotta otthon a három pontot.

Genoa – Cesena: 3-1!
    ---- (16:58:45)

90+5

90+5
    Falqué a bal oldalon iramodott meg, beadni már nem tudta.

90+5
    Némi grundfoci után Dal Monte adta be balról, Burdisso kifejeli sikerrel.

90+4
    Időközben a vendégek edzőjét is elküldték a pálya mellől, meglehetősen furcsa vége lesz ennek a mérkőzésnek, bár annyi tény, hogy az előbb Zé Eduardo nem volt utolsó ember és nem volt sárgája sem.
    Piros lap

90+3
    Zé Eduardo a nagy helyzetben meginduló Lestiennet rántja vissza, azonnali piros lapot kap.

90+2
    Öt perc a ráadás, kicsit soknak tűnik, főleg, hogy már az első játékrészben is volt három.

90+1
    Defrel elől mentenek bedobásra a hazaiak, majd Marchese labdát szerez.

90
    Volta érkezett középen fejelni a beívelésre, kissé magas lett neki, így a fejes is föl szállt.

89
    Nica harcol ki bedobást a jobb oldalon, támadásban a Cesena. A bedobást időközben szögletre cserélnék a vendégek, meg is történt.

88
    Defrel ugrott ki középen egy csodás indítással, a kivetődő Perin azonban bravúrral hárítani tudott, majdnem még közelebb jött a Cesena!

87
    Az utóbbi percekben egyértelműen felébredt kisebb álmából a Genoa, már eltűnt a Cesena perceken át látható mezőnyfölénye.

86
    Lestienne kapott labdát a bal oldalon kisodródva, középre nem tudta adni, de egy szögletre jó lesz.

85
    A kaput eltaláló lövések aránya 8-4, nem panaszkodhatunk, nagyjából folytatták az első félidő jó játékát a csapatok.

84
    Kucka érkezett középen fejelni hét méteren, sikerült is neki aránylag tisztán, de elmérte az irányzékot, fél méterrel mellé, ez nagy helyzet volt!

84
    Újabb szabadrúgás, Laxalt került a földre egy vendég védő jóvoltából. A bal oldalról jöhet a szabad, nagyjából az ötössel egy magasságban.

83
    Falqué középre lőtt labdáját Succi fejelte ki középről, bedobás a hazaiak javára.