Győr – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Debreceni VSC 1:1 (vége)
Torino FC
2:1 (1:1)
Juventus FC
vasárnap 26.04.2015, 15:00 • Stadio Olimpico, Torino • Serie A

Az első félidő elejét megnyomta a Torino, de végül az első gólt a Juve szerezte Pirlo csodálatos szabadrúgás góljával. Rá tíz percre jött az egyenlítés, miután kissé elaludtak a védők. Darmian érkezett teljesen üresen, és a lehető legjobbkor jött számukra az egyenlítő találat!

A második félidő remek futballt hozott, az 57. percben Quagliarella szerzett vezetést, ezt megelőzően Pirlo lőtt egy csodálatos szabadrúgást, de pechére ez a kapufáról kijött. Ezt követően sorjáztak a ziccerek a Juve előtt, de Padelli remekül védett ma. A 81.percben még egy kapufát lőttek a hazaiak, de végül nem jött össze az egyenlités, és húsz év után ismét derbit nyer a Torino! Mondhatni meglepetés született, de a látottak alapján rászolgáltak a győzelemre.

Torino – Juventus 2:1, köszönjük figyelmüket! (16:56:43)

90+5

90+5
    Juve bedobás ezúttal a középpályán.

90+5
    Torino bedobás a középpályáról.

90+4
    Vidal beadását Moretti kapcsolja le, két perc maradt.

90+3
    Pirlo került tiszta lövőhelyzetbe, viszont csizmaszárral találta el, csúnyán fölé.

90+2
    Quagliarella lesen tartózkodott.

90+1
    Pepe jobb oldali beadására Matri érkezett, fejese méterekkel mellé szállt. Kirúgás.

90
    Nem kevesebb, mint öt perc a ráadás.

89
    Pirlo tette ismét középre a labdát, Bonucci fejese rossz , kapu mellé.

89
    Pirlo szögletét kifejelték a rövid oldalon.

89
    Pirlo középre tett labdáját kifejelték, majd Matri lövése szögletre pattant.

88
    A labda mögött ismét Pirlo, de innen nem fog kapura lőni, harminc ötről jöhet a beadás.

88
    Vives kap sárgát buktatás miatt.

87
    Juve bedobás az ellenfél térfelének közepéről.

86
    Védő helyére csatár, avagy Padoint váltja Llorente.

85
    Les miatt a Juventus kapja a labdát, Martinez vétett helyezkedési hibát.

85
    Utoljára otthon 1995 januárjában nyert a Torino otthon a Juve ellen. Nem ma volt, húsz éve.