Győr – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Debreceni VSC 1:1 (vége)
Hellas Verona
3:2 (1:1)
US Sassuolo Calcio
vasárnap 26.04.2015, 15:00 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Serie A

Nagyszerű mérkőzést láthattunk, ahol már a 14. percben elkezdődött a Verona vesszőfutása Jankovic sérülésével, majd folytatódott Rafael pirosával a 17. percben. Mindezek ellenére sikerült megszerezniük a vezetést a 30. percben, majd rá 5 percre Moras lőtt egy öngólt. Így a félidő 1-1-es állással zárult.

A 2. félidőben még jobban borult a pálya, ami a labdabirtoklást illeti, de nem tudtak mit kezdeni a vendégek a mezőnyfölényükkel. A Verona viszont élt a kontrákkal és két gólt is sikerült szerezni Luca Toni révén, akinek a 2. gólja élményszámba ment. Floro Flores már csak szépíteni tudott a 89. percben.

A lövések száma 15-18, a labdabirtoklás pedig 33-67%. (17:00:14)

90+5

90+4
    Benussit sürgeti a játékvezető a kirúgás elvégzésével.

90+3
    Floro Flores hatalmas bombáját védi Benussi.

90+3
    Obbadi kap sárgát, amiért csúnyán beleszállt Brighibe.

90+2
    Berardi lövése levágódik a sorfalon.

90+2
    Berardi fogja elvégezni a szabadrúgást.

90+1
    2 perc lesz a ráadás.