Málaga CF – La Coruňa 1:1 (vége) | UD Almería – SD Eibar 2:0 (vége) | Sevilla – Rayo Vallecano 2:0 (vége)
Real Club Celta de Vigo – Real Madrid 2:4 (vége)
Malaga CF
1:1 (0:0)
Deportivo La Coruňa
vasárnap 26.04.2015, 12:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Primera División

Gól nélküli első félidőt követően a második játékrészre valamivel színvonalasabb játékot láthattunk mindkét csapattól. A Malaga szerzett vezetést, ami után a Depor azonnal elkezdett rákapcsolni, hamarosan meg is lett az eredménye az egyenlítő találattal.

Nem állt vissza egyik csapat sem az utolsó 30 percre, élvezetes, sok akciót és helyzetet hozó találkozó kerekedett végül belőle, bár újabb gól nem esett. Nem bánta meg, aki ezt választotta ebédidőben szórakozásnak. A Depor megérdemelten rabolt pontot Malagából.

Malaga – Deportivo La Coruna: 1-1.
    ---- (13:55:39)

90+3

90+3
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Juanmi (Málaga CF).

90+3
    Fabri lehúzza a jobb oldali szögletet, nem biztos, hogy lesz még egy esély a gólszerzésre.
    Guerra

90+3
    Rosales fejelte középre a labdát, érkezett rá középen Guerra öt méteren, Fabrico elképesztő bravúrral üti ki szögletre a bal felsőből! Mit ért el a kapus!

90+2
    Boka kapja a sárga lapot, hátulról rúgott oda ellenfelének.

90+1
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Rosales íveli középre, Juanmi a védőt megelőzve fejelt 12 méterről jócskán mellé.

89
    Salomao tört előre középen, lövése megpattant Boka bokáján, így került szögletre.

88
    Duda ívelte be a bal oldali szögletet, középen azonban lökés a tizenhatoson belül, kifelé szabadrúgás.

87
    Duda beívelésére Fabrico fut ki 15 méterig és kapja le a labdát.

86
    Nyílt a találkozó, úgy tűnik, mindkét csapat a győzelemre játszik, ez jó a semleges nézőknek is.
    Lucas

85
    Lucas tűzte rá a szabadrúgást laposan a jobb alsó irányába, a kapus megmoccanni sem tudott, de a jobb kapufáról szinte a gólvonal előtt pattant végig a labda, majd úgy ki. Sokan már bent látták!

84
    Ígéretes helyről szabadrúgás a vendégek javára. Középről, nagyjából 25 méterre a kaputól.