Málaga CF – La Coruňa 1:1 (vége) | UD Almería – SD Eibar 2:0 (vége) | Sevilla – Rayo Vallecano 2:0 (vége)
Real Club Celta de Vigo – Real Madrid 2:4 (vége)
Celta de Vigo
2:4 (2:3)
Real Madrid
vasárnap 26.04.2015, 21:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Primera División

Meg kellett alaposan izzadnia a Madridnak, de végül sima lett a vége. Na de szépen sorjában:

Az első félidő elején Nolito pontos lövésével vezetést szerzett a Celta, amire Kroos a 16. percben válaszolt. Innentől a vendégek irányítottak, ami a 24. percben újabb góllá érett. Erre volt még válasza a hazaiaknak, a 28.percben Mina elsőre a kapufát találta el,de az ismétlés már beakadt. Mikor már azt hittük, hogy a félidő döntetlen lesz, jött Rodriguez, és megpattanó lövésével ismét a Realnál volt az előny, a félidőben 2:3-volt az állás.

A második félidő elejét megnyomta a Celta, de gólt nem tudtak szerezni ebben a játékrészben ellenben a Reallal, hiszen Chicharito a 69. percben ismét betalált, ezzel kialakította a végeredményt. A Real ismét két pontra zárkózott a Barcára, izgalmas lesz tehát a folytatás.

A végeredmény: Celta Vigo – Real Madrid 2:4, köszönjük figyelmüket! (22:52:48)

90+3

90+3
    Real bedobás jöhet.

90+2
    A beadásra Charles érkezett, de nem tudta a kapu irányába fejelni a labdát.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Carvajal is sárgát kapott, ő sem játszik az Almeria ellen. Lassan elfogynak a játékosok a következő meccsre sérülések és eltiltások miatt.

90
    Krohn-Dehli kap sárgát kakaskodás miatt.

89
    Krohn-Dehli átlövése gyengére sikerült, felpattant éppen előtte a labda.

88
    Nolito lőtt a bal összekötő helyéről, de kifelé csavarodott a labda, és elszállt a kapu előtt keresztbe, kirúgás.

88
    Fernandez lövése gyenge lett, Casillas magabiztosan védett.

87
    Gólképtelen a Celta ebben a félidőben.

85
    Rodriguez helyére Arbeloa érkezett. A cserék elfogytak.

85
    A beadásra Charles érkezett, fejese a kapu jobb oldala mellett szállt ki.

84
    Ramos kapott sárgát durvaság miatt, kihagyja az Almeria elleni összecsapást.

84
    Úgy néz ki meg lesz Ancelotti első győzelme a Balaidosban.

83
    Rodriguez lesen tartózkodott az átadás pillanatában.

82
    Isco helyére Jese érkezett a hajrára.

81
    Picit elfáradni látszanak a hazaiak, nagyjából egy órán keresztül tudtak nyomni, a meccs végét jobban bírja a Real.

80
    Krohn-Dehli követett el taktikai faultot a középpályán.

Gólok: 9. Nolito, 28. Mina – 16. Kroos, 24. Hernández, 44. Rodríguez, 69. Hernández

Lapok:   51. Orellana (CVG), 53. Castro (CVG), 90. Krohn-Dehli (CVG) – 84. Ramos (REA), 90. Carvajal (REA)

Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, Cabral, Fontàs, Castro – Orellana (70. Bongonda), A. Fernández (C), Krohn-Dehli – Mina (75. Hernández), Larrivey (73. Charles), Nolito.
    Cserék: Blanco – Hernández, Á. López, Charles, Madinda, Bongonda, S. Gómez.

Real Madrid: Casillas (C) – Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo – Rodríguez (85. Arbeloa), Illarramendi, Kroos, Isco (82. Jesé) – Hernández (74. Pepe), Ronaldo.
    Cserék: Navas – Pepe, Coentrão, Silva, Arbeloa, N. Fernández, Jesé.

Játékvezetők: Pedro Pérez Montero

Nézőszám: 25077