Győr – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Debreceni VSC 1:1 (vége)
Budapest Honvéd FC
1:1 (1:1)
Debreceni VSC
vasárnap 26.04.2015, 18:30 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

A 90+4 percben Punosevac révén otthon tarthatta volna a Honvéd, igaz a mérkőzésen a Debrecennél volt többet a labda. Youla gólját Bouadla egalizálta még az első játékrészben. A második félidőben gólt ugyan nem de két piros lapot láthattak a nézők. Az igazságosnak mondható pontosztozkodás egyik csapat sem örülhet teljesen. (20:29:12)

90+4

90+3
    Nagy Gergő játszotta át Bódit, majd Punosevac elé passzolt, aki 14 méterről lőhetett kapura, de nem találta el a labdát, így a támadó lábában maradt a győzelmet érő találat.

90+2
    Bódi adta be éppen az alapvonalról Mihelic indítást, de Nagy Zoltán Baráth szorításában nem tudta veszélyesen a kapura juttatni a labdát.

90
    Négy perc a ráadás.

89
    Brkovic húzott váratlant és tört előre, azonban passza pontatlan volt.

88
    A Honvéd a kapuja elé visszazárva próbálja kibekkelni a hátralévő perceket.

87
    Mihelic szabadrúgását Brkovic nem tudta fejjel a kapu felé juttatni.

86
    Hidi veszített labdát, majd rántotta vissza Balogh Norbertet a mezénél fogva.

84
    Jovanovic keresztlabdája volt pontatlan Nagy Zoltánnak.

83
    Nagy Zoltán váltja Sidibe-t a hajrára.

82
    Bódi veszített labdát egy debreceni szögletet követően, Vécsei vezethette senkitől sem zavartatva a labdát majd Punosevac elé passzolt, a csatár 22 méterről nem talált kaput.

81
    A vendégek támadnak a három pontot érő gól megszerzéséért.

79
    Botka tolta el Jovanovic mellett a labdát, a védő a nagyobb bajt megakadályozva buktatta, amiért sárga lapot kapott.

78
    Az utolsó kicsivel több mint tíz percre tehát 9-9 mezőnyjátékossal a két csapat.

77
    Vécsei tekerte kapura 20 méterről a megítélt szabadrúgást, ami a felső lécet érintve hagyta el a játékteret.

76
    A szünetben beálló Ludánszki Bence kap egyből piroslapot miután csúnyán rácsúszott Hidi Patrikra.

75
    Korhut nem tudja folytatni a játékot, helyén Balogh Norbert.

Sándor Gergő

Gólok: 25. Souleymane Youla – 39. Selim Bouadla

Lapok:   16. Holender (HNB), 48. Ignjatovic (HNB), 86. Hidi (HNB) – 36. Lázár P. (DVSC), 73. Bódi (DVSC), 79. Jovanovic (DVSC)   71. Ikenne-King (HNB)   76. Ludánszki (DVSC)

Budapest Honvéd FC: Kemenes – Ikenne-King, Ignjatovic, Elez, Baráth – Hidi, Nagy G. – Holender (54. Punosevac), Vécsei, Prosser (61. Gazdag) – Youla (74. Botka)

Cserék: Horváth A. (k). Kristi, Meza, Punosevac, Izazola, Botka, Gazdag

Vezetőedző: Marco Rossi

Debreceni VSC: Verpecz – Lázár, Mészáros, Brkovic, Korhut (75. Balogh N.) – Varga J. – Bódi, Bouadla (Ludánszki, a szünetben), Mihelic, Jovanovic – Sidibe (83. Nagy Z.)

Cserék: Slakta (k), Balogh N., Máté P., Ludánszki, Morozov, Nagy Z., Berdó

Vezetőedző: Kondás Elemér

Játékvezetők: Vad II István – Albert István, Viszokai László