Mezőkövesdi KC – Vác 30:21 (vége) | Veszprém – PICK 26:22 (vége)
Mezőkövesdi KC
30:21 (15:11)
Váci KSE
vasárnap 26.04.2015, 12:00 • Lauber Dezső Sportcsarnok, Pécs • Magyar kupa

Sokkal jobban kezdett a Mezőkövesd, elhúztak már hét góllal mire észbe kaptak a váciak, de egy jó hajrával, a kettős emberelőnyükkel is élve visszahozták magukat a meccsbe, a szünetben négy gól volt a hátrányuk. Ezt lefaragták kettőre a második félidő derekára, de akkor ritmust váltott a Mezőkövesd, és nagyon megszórta a végére elfáradó váciakat.

Ezzel a bronzérem a Mezőkövesdé, ne felejtsük, nehéz úton jutottak idáig, szép siker ez a kisváros csapatának! (13:26:06)

60
    Mérkőzés vége. (30:21)

60
    RADNICS még átejti a végén a kapust, nincs másra idő. (30:21)

60
    PAVLOVICS most betalál 10 méterről is. (29:21)

59
    LÓKODI újabb gólja. (29:20)

59
    Volarevics kivédi a váciak szemét most, jöhet a Kövesd. (28:20)

59
    LÓKODI egy lövőcsel után talál be. (28:20)

58
    Kreisz fog egy átlövést, Pavlovics fölé talál a túloldalon. (27:20)

57
    Gúnya lövését Volarevics védi, innen nincs visszaút. (27:20)

56
    Újabb váci kapufa Pavlovicstól, marad náluk a labda. (27:20)

56
    RADNICS indulhat ziccerben, nem is rontja el. (27:20)

55
    TRIVKOVICS beállóból növeli az előnyt. (26:20)

55
    Nigrinyi ismét kapufát talál a szélről, kiegészül a Mezőkövesd, támadhatnak is. (25:20)

54
    Még emberelőnyben a Vác fél percig. (25:20)

54
    TRIVKOVICS beállóból eredményes, eldőlni látszik a meccs. (25:20)

53
    Labdaszerzés a Vácnál, Gúnya nem tudja átvenni az indítást Lendvaytól. (24:20)

53
    Pavlovics lök két kézzel, kiáll, emberelőnyben a Mezőkövesd. (24:20)

53
    Elhamarkodott váci támadás, támad a Kövesd. (24:20)

52
    TRIVKOVICS talál be a szélről. (24:20)

Kommentátort keresünk a Mezőkövesdi KC csapatának meccseihez. További információk.

Mezőkövesdi KC: Holló, Liszkai, Volarevics – Trivkovics, Nakhajenka, Kovács Péter, Stefan Ilics, Terenyi, Lókodi, Grünfelder, Ciris, Radnics, Pálos, Szepesi, Vasics, Molnár

Vezetőedző: Skaliczki László

Váci KSE: Kreisz, Vitáris – Bajusz, Császár, Cserepka, Debreczeni, Gúnya, Gyurina, Joháczi, Kökény, Lendvay, Munkácsi Máté, Munkácsi Robin, Nigrinyi, Pál, Pavlovic, Simányi, Székely, Tyiskov

Vezetőedző: Zsiga Gyula

Játékvezetők: Horváth Péter – Marton Balázs