Puskás Akadémia FC – Újpest FC 4:5 (vége) | MTK Budapest FC – Szombathelyi Haladás 2:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Paksi FC 0:4 (vége)
Győr – Pécsi MFC 3:0 (vége) | Nyíregyháza – Diósgyőri VTK 1:2 (vége)
Lens
1:0 (1:0)
Nantes
szombat 23.05.2015, 21:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Ligue 1 Uber Eats

Nagyon gyenge mérkőzésen vagyunk túl, a második félidőben alig csináltak valamit a csapatok, így Chavarría 5. percben szerzett gólja győzelmet jelent az utolsó helyen végző Lensnak. A Nantes többet birtokolta a labdát, de mai teljesítményükért nem érdemeltek pontot. Győzelemmel búcsúzik tehát az élvonaltól a Lens, a Nantes pedig vereséggel zárja le pocsék szezonját. A végeredmény tehát Lens – Nantes 1:0! (22:51:39)

90+3

90+3
    Nomenjanaharyt buktatja Cissokho a bal szélen, ezzel nagyon valószínű, hogy kihúzza a Lens.

90+3
    A mérkőzés utolsó percébe léptünk.

90+2
    Chavarría harcol ki szabadrúgást, értékes másodperceket nyer ezzel csapatának.

90+1
    Nomenjanahary távoli lövését kell fognia Riounak.

90+1
    Három percet hosszabbít a játékvezető.

90
    A rendes játékidő utolsó percébe léptünk.

89
    Szabadrúgást kap a Nantes a hazai térfélen, a beadás viszont borzasztó, kirúgás következik.

88
    A sarokrúgás után nincs lövés, felszabadul a Nantes kapuja.

87
    Boulenger törhet kapura Cissokho mellett, kicsit kisodródva ugyan, de elereszt egy lövést 10 méterre a kaputól, a rövid sarokba tartó lövést Riou üti szögletre!

85
    Hátul passzolgat a Nantes, nagyon nincs benne a játékukban az egyenlítés.

84
    A beadást kifejelik, majd Bangoura beadását megcsúsztatja Audel, a teljesen üresen álló Djilobodji pedig 8 méterről iszonyatosan mellé fejel. Nagy lehetőség marad ki ismét!

83
    Bangoura csinál meg egy szép cselt a jobb szélen, de Kantari buktatja. Szabadrúgás!

82
    Cserél a Nantes is: Dubois helyén Cissokho.

81
    Utolsó cserelehetőségét is kihasználja a Lens: Valdivia jön le, Boulenger be.

80
    Veigneau hosszú labdát kap a bal szélen, kirúgás következhet.

80
    A nézők elszórakoztatják magukat, ha már a játékosok erről nem gondoskodnak, jó a hangulat a lelátókon.

79
    Bangoura ereszt el egy távoli lövést a bal alsó sarok felé, jócskán mellé, ráadásul Atrous rajta volt.