Puskás Akadémia FC – Újpest FC 4:5 (vége) | MTK Budapest FC – Szombathelyi Haladás 2:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Paksi FC 0:4 (vége)
Győr – Pécsi MFC 3:0 (vége) | Nyíregyháza – Diósgyőri VTK 1:2 (vége)
Olympique Marseille
3:0 (2:0)
SC Bastia
szombat 23.05.2015, 21:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Ligue 1 Uber Eats

Nagy fölényben játszott a Marseille az első félidőben, megérdemelten vezettek két góllal a szünetben. Payet klasszis gólt szerzett, míg a másodikhoz szerencse is kellett, a Bastiának a félidő második felében már momentumai sem voltak.

Így folytatódott a második játékrész is – nézőtéri rendbontás miatt tizenöt perces késéssel – a Bastiának a 65 perc után akadtak biztató pillanatai, de csak egy jó lövésig jutottak, azt viszont hárította Mandanda.

A hajrában aztán a csereként beállt Ocampos eldöntötte végleg a találkozó sorsát egy remek góllal.

A Marseille hiába nyert, be kell érniük z Európa Ligában való indulással, hiszen a Monaco nyerni tudott, így ők végeztek a harmadik helyen, két ponttal megelőzve a Marseille-t.

A Bastia a középmezőnyben fejezte be a bajnokságot, de ők kevésbé lehetnek csalódottak, a Marseille ugyanis jó ideig vezette a tabellát, egy öt meccses nyeretlenségi sorozatnak köszönhetően azonban még a dobogóról is lecsúsztak a végére. (23:12:35)

90+2

90+2
    A szabadrúgásból nem kerekedik veszély már, vége a találkozónak.

90+2
    Batsuhayit rántják le a bal szélen, szabadrúgás.

90+1
    2 perc a hosszabbítás.

90+1
    Palmieri lejön, a ráadásban Kamano a pályán.

90
    Nem akármilyen góllal zárja le a kérdéseket a Marseille.
    Lucas OCAMPOS - 3:0

89
    A Marseille gólt szerzett!
    LUCAS OCAMPOS szlalomozik át a védők kötött a jobbösszekötő helyén, és okosan emel a jobb sarokba a kiinduló Leca mellett! 3:0

87
    Ayew elé pattan egy labda, a 18 méteres lövése azonban elsuhan a jobb felső mellett.

86
    Megtartja most a labdát a Bastia, de a kapuig csak egy felíveléssel jutnak el, azt a védők gyűjtik be.

85
    Már bőven a hajrában járunk, volt egy fellángolása a Bastiának a félidő közepén, most már újra a Marseille játszik fölényben.

83
    A játékmester Payet is lejön, Aloé a helyén.

83
    Batshuay lépne ki a jobb oldalon, lesen intik le.

81
    Danic helyett Cissé a pályán.

80
    Djedjé kap jó labdát Payettől, de a beadásába belelépnek a védők, kirúgás jön ráadásul.

79
    A pálya közepén pattog a labda, nincsenek helyzetek.

77
    Boudebouz ível a kapu elé a szabadrúgásból, centikkel marad le óla Brandão a kapu előtt.