Puskás Akadémia FC – Újpest FC 4:5 (vége) | MTK Budapest FC – Szombathelyi Haladás 2:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Paksi FC 0:4 (vége)
Győr – Pécsi MFC 3:0 (vége) | Nyíregyháza – Diósgyőri VTK 1:2 (vége)
Paris Saint-Germain
3:2 (2:0)
Stade de Reims
szombat 23.05.2015, 21:00 • Parc des Princes, Párizs • Ligue 1 Uber Eats

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (22:55:28)

Már bajnokként, így igen tartalékosan kezdte utolsó meccsét a PSG hazai pályán a Reims ellen, ennek ellenére az első félidőben nem volt sok gondjuk, simán tettek szert két kiugrás végén kétgólos előnyre. A második félidő már sokkal kiegyensúlyozottabb volt, a Reims nagyon feljavult támadásban, szépített, majd a hajrában Cavani második gólja után újra be tudott találni. Az utolsó percekben a Reims a kapuja elé nyomta a már ünneplésre készülő hazaiakat, de végül maradt a minimális különbségű párizsi siker.

90+4

90+3
    Moukandjo jobb oldali beadását Kyei fejeli veszélytelenül Douchez kezébe.

90+2
    Kyei kézzel vette át a labdát a hazai tizenhatos előterében, szabadrúgás kifelé.

90+2
    Diego bal oldali beadását Cabaye fejelte ki a mezőnybe.

90+1
    Fortes jobb oldali beadását Kyei fejeli 12 méterről messze a jobb sarok mellé.

90
    Három perc a hosszabbítás.
    Grejonh KYEI - 3:2

89
    A Reims gólt szerzett!
    Fortes jobb oldali beadását elfejelték a védők Moukandjo elől, de Mfulu testtel jól tolta el a labdáért vívott harcban Verrattit, kiugratta balösszekötőben GREJOHN KYEI-t, aki az ötös bal sarkától emelt a hosszú felső sarokba.

88
    A bal szélen harcolnak ki szabadrúgást a hazaiak, de a labda gyorsan visszakerül egészen Douchez kapusig.