Bayern München – 1. FSV Mainz 05 2:0 (vége) | Borussia Dortmund – Werder Bremen 3:2 (vége) | Borussia M'gladbach – FC Augsburg 1:3 (vége)
1899 Hoffenheim – Hertha BSC 2:1 (vége) | Hannover 96 – SC Freiburg 2:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen 2:1 (vége)
Hamburger SV – FC Schalke 04 2:0 (vége) | 1. FC Köln – VfL Wolfsburg 2:2 (vége) | SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart 1:2 (vége)
Borussia M'gladbach
1:3 (1:0)
FC Augsburg
szombat 23.05.2015, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Bundesliga

90+5
    Mérkőzés vége. (18:15:36)

Meglepetés született a mai mérkőzésen,igaz ehhez kellett a kiállítás és a hazai csapat kényelmes játéka is.Az első félidő jobbára a hazai csapaté volt a második félidőben a kiállítás után az augsburgi csapat lefocizta a vendéglátó csapatot.Az eredmény ellenére mindkét egyesület boldog lehet,mert a hazai bronzérmet és Bajnokok Ligája indulást a vendég pedig Európa Liga indulást hozott össze (először a történetében)az idény végére.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

Sascha MÖLDERS - 1:3

90+5
    Az Augsburg gólt szerzett!
    Egy megcsúsztatott labdát SASCHA MÖLDERS fejjel átível a kapus felett ,a labda a hálóba esik.