Bayern München – 1. FSV Mainz 05 2:0 (vége) | Borussia Dortmund – Werder Bremen 3:2 (vége) | Borussia M'gladbach – FC Augsburg 1:3 (vége)
1899 Hoffenheim – Hertha BSC 2:1 (vége) | Hannover 96 – SC Freiburg 2:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen 2:1 (vége)
Hamburger SV – FC Schalke 04 2:0 (vége) | 1. FC Köln – VfL Wolfsburg 2:2 (vége) | SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart 1:2 (vége)

(17:26:48)

A Hannover bennmaradt, a Freiburg viszont búcsúzik a Bundesligától.

A 84. percben megduplázta az előnyét a Hannover, köszönhetően Krmas hatalmas öngóljának. Hiába álltak nagyon sokáig bennmaradást érő helyen a vendégek, a Hamburg és a Stuttgart győzelme miatt egészen a 17. helyig vissza csúsztak.

Az egyik csapat ünnepel a másik sír, ilyen a futball.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok!

90+5

90+3
    Krmasnál elszakadt a cérna, lekönyökölte ellenfelét, majd még majdnem bele is rúgott. A játékvezető a sárgával elég jó szívű volt.
    Nils PETERSEN - 2:1

90+3
    NILS PETERSEN gyűri át magát egy védőn, majd tizenötről kibombázza a hosszú felsőt. A védők most elaludtak.

90+2
    Mehmedi passzolna középre a tizenhatoson belül, de a védők jól zárnak.

90+1
    Stindl bombáz fölé húszról.

90+1
    Négy perc lesz a hosszabbítás. Ennyi ideje maradt a vendégeknek a csoda tételre.

89
    Pörögnek a másodpercek, a hazaiak pedig már dalolnak.
    Pavel KRMAŠ - 2:0

84
    PAVEL KRMAŠ öngóljával 2:0-ra vezet a Hannover. Estében kaparta kapura Briand a labdát, Bürkin túl jutott, de a kapus még utána tudott menni és érthetetlen módon Krmas gyakorlatilag saját kapusának a kezéből térddel bevágta a kapujába a labdát. Ezzel nagyon úgy néz ki, hogy elszállt a Freiburg esélye a bennmaradásra.