Levante – Elche CF 0:0 (vége) | Athletic Bilbao – Villarreal 4:0 (vége) | Barcelona – La Coruňa 2:2 (vége)
Granada – Atlético Madrid 0:0 (vége) | Rayo Vallecano – Real Sociedad 2:4 (vége) | SD Eibar – Cordoba 3:0 (vége)
Real Club Celta de Vigo – RCD Espanyol 3:2 (vége) | UD Almería – Valencia 2:3 (vége) | Málaga CF – Sevilla 2:3 (vége)
Real Madrid – Getafe CF 7:3 (vége)
FC Barcelona
2:2 (1:0)
Deportivo La Coruňa
szombat 23.05.2015, 18:30 • Camp Nou, Barcelona • Primera División

Az első félidőben dominált a Barca, egy gólos vezetésre tettek szert Messi révén.

A második félidőben Messi még egy gólt lőtt, majd teljesen vissza vettek a katalánok, ennek köszönhetően kitámadott a Depor, és Lucas parádés gólját követően kilenc perccel Salomao megszerezte a második gólt is. Végül 2:2 lett, a Barca a bajnok, a Depor bent maradt.

Köszönjük az egész évben nyújtott megtisztelő figyelmüket! Viszontlátásra! (20:22:32)