Levante – Elche CF 0:0 (vége) | Athletic Bilbao – Villarreal 4:0 (vége) | Barcelona – La Coruňa 2:2 (vége)
Granada – Atlético Madrid 0:0 (vége) | Rayo Vallecano – Real Sociedad 2:4 (vége) | SD Eibar – Cordoba 3:0 (vége)
Real Club Celta de Vigo – RCD Espanyol 3:2 (vége) | UD Almería – Valencia 2:3 (vége) | Málaga CF – Sevilla 2:3 (vége)
Real Madrid – Getafe CF 7:3 (vége)
Real Madrid
7:3 (3:3)
Getafe CF
szombat 23.05.2015, 20:30 • Estadio Santiago Bernabéu • Primera División

Az első félidőben hat gólt láthattunk, 3:3-as eloszlásban, mindkét csapat vezetett is, de végül a szünetben még nem volt döntés. Ronaldo mesterhármast jegyzett.

A második félidőben csak a Real szerzett gólt, szám szerint négyet. Hernandez, Rodriguez, Jesé, és Marcelo is betalált, igazi gálát rendeztek a hazaiak, és kiszolgálták maximálisan a közönséget. Ezzel véget ért a spanyol bajnokság, a Real a második helyen zárt.

Real Madrid – Getafe 7:3.

Köszönjük az egész szezonban tanúsított figyelmüket, reméljük jól szórakoztak, és eleget tettünk igényeiknek! A mihamarabbi viszontlátásra! (22:19:58)

90+1
    MARCELO - 7:3

90
    Real Madrid gólt szerzett!

Tipikus Real kontra végén Jesé sprintel el a jobb szélen, majd tálal laposan az üresen érkező MARCELO VIEIRA számára aki a kapuba sodorja a labdát. 7:3.

89
    Sarabia irgalmatlan nagy bombáját Casillas bravúrral tolja szögletre!

88
    16:11 a lövések száma.

87
    Három perc a rendes játékidőből már csak.

85
    Chicharito jobb lábas lövését bravúrral védi Codina, majd kapustámadás miatt kifelé ítél a spori.

84
    Leon helyére I. Lopez érkezett.

82
    Naldo is besárgult, szövegelésért kapja.

81
    Kroos tette be a védők mögé a labdát, de túl hosszú lett az a társnak.

80
    Jesé kapott egyet a lábára, ápolni szerencsére nem kell.

80
    Alexis kap sárgát Jesé buktatásáért.

79
    Castro helyére Diawara érkezett.

78
    Kroos beadása lecsorog, majd James beadását kifejelték.

77
    Jesé került ordító helyzetbe már megint, spiccből próbálta a kapus feje felett eltenni, a hálóőr azonban szögletre paskolja a labdát.

76
    James beadását kivágták, majd Carvajal követ el támadó szabálytalanságot.

76
    A kis szöglet után James harcol ki még egy sarokrúgást.

75
    Chicharito harcol ki szögletet.

Gólok: 13. Ronaldo, 32. Ronaldo, 34. Ronaldo (bünt.), 47. Hernández, 51. Rodríguez, 71. Jesé, 90. Marcelo – 23. Escudero, 26. D. Castro, 42. Lacen

Lapok:   45. Jesé (REA) – 34. Vigaray (GET), 80. Alexis (GET), 82. Naldo (GET)

Real Madrid: Casillas – Arbeloa (46. Carvajal), Pepe (40. Varane), N. Fernández, Marcelo – Illarramendi, Kroos, Rodríguez – Jesé, Hernández, Ronaldo (58. Ødegaard).
    Cserék: Navas – Isco, Bale, Carvajal, Ødegaard, Silva, Varane.

Getafe CF: Codina – Vigaray, Alexis, Naldo, Escudero – Lacen, J. Rodríguez (72. Felip) – León (84. López), Sarabia, D. Castro (79. Diawara) – Hinestroza.
    Cserék: López – Astray, Diawara, Felip, López, Peña, Valázques.

Játékvezetők: José Teixeira

Nézőszám: 63947