BFC Siófok – Szigetszentmiklós 1:2 (vége) | Szeged 2011 – Szolnok 2:1 (vége) | Cegléd – Kaposvári Rákóczi FC 2:1 (vége)
Sopron – 3:3 (vége) | ZTE – Ajka 2:0 (vége) | Békéscsaba – Soroksár 2:0 (vége)
Ceglédi VSE
2:1 (1:0)
Kaposvári Rákóczi FC
szombat 23.05.2015, 18:00 • CVSE Malomtó széli sporttelep, Cegléd • Merkantil Bank Liga

A mérkőzés összképe alapján megérdemelten tartotta otthon a három pontot a Cegléd, akiknek így még talán marad esélyük a bennmaradásra (19:46:59)

90+4

90+3
    Egymást követik a ceglédi bedobások és kis szögletek. Végül megszakad a sorminta és a vendégek dobhatnak

90+2
    A hazai csapat a vendégek térfelén a szögletzászlónál tartja a labdát, ahogy azt ilyen esetekre tanítják

90+2
    Szövegért kapta a lapot

90+1
    Csere a Ceglédi VSE-nél/nál: lemegy Koncz, bejön Szabó D..

90+1
    Az utolsó percekben szétszakadt a pálya, de kölcsönösen elvesztették a labdákat a csapatok

90
    4 perc lesz a ráadás

87
    Egy megszerzett labdával a vendégek indítanak kontrát, de Dóczi önfeláldozóan a labda elé vetődik és megakasztja az akciót a 16-os előtt

86
    A szabadrúgás után Markó lő 16-ról, de blokkolják

85
    A kontrából Balog indulna kapu felé, de védője hátulról akasztja a jobb szélen, így szabadrúgás következik

84
    Vendég szöglet, Kovács ismét magabiztosan jön ki és lehúzza a labdát.

82
    Közben kis közjáték a vendég oldalon. Az eddig békésen üldögélő maroknyi szurkoló összeszólalkozik a biztonságiakkal. Kis lökdösődés után kiürül a szektor.

81
    Csere a Ceglédi VSE-nél/nál: lemegy Koós, bejön Markó.

78
    A Kaposvár gólt szerzett!
    Elvesztette a labdát a hazai csapat, a vendégek addig próbálkoztak, míg a végén egy flipper szerűen pattogó labda után FAGGYAS Milán a hálóba lő

77
    Kaposvári beadás balról, de Albert magabiztosan kifejeli a rövid oldalon védekezve.

76
    Ezúttal sem volt veszélyes a hazaiak szöglete.

75
    Ceglédi szöglet következik, és egyben visszatért az 53. percben eltűnő wi-fi, így ismét részletesebb leírások következnek az eseményekről.