BFC Siófok – Szigetszentmiklós 1:2 (vége) | Szeged 2011 – Szolnok 2:1 (vége) | Cegléd – Kaposvári Rákóczi FC 2:1 (vége)
Sopron – 3:3 (vége) | ZTE – Ajka 2:0 (vége) | Békéscsaba – Soroksár 2:0 (vége)
ZTE FC
2:0 (0:0)
FC Ajka
szombat 23.05.2015, 19:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Merkantil Bank Liga

A ZTE a második félidő elején egy szerencsés góllal megszerezte a vezetést, majd ezt követően is többet tett a győzelemért. Végül a 86. percben Délczeg megduplázta az előnyt és megérdemelt hazai győzelem született. Ezzel a három ponttal a hazaiak már biztos NB II-es résztvevők jövőre is. (20:47:37)

90+3

90+1
    Köles egy visszagurítás után centikkel lőtt a felső léc fölé.

90
    Babati lőtt 16 méterről a középen álló Jánosa kezei közé.

89
    Babati jobb oldali szöglete után Bailo fejelt 7 méterről, de a labda elkerülte a jobb felső sarkot.

88
    Cserélt a ZTE: Délczeg le, Grbic be.

87
    Asztalos lőtt 16 méterről jóval a kapu fölé.

86
    A ZTE gólt szerzett!
    Bailo futott el a jobb szélen, középre gurított, Szőllősi még nem találta el a labdát, de érkezett DÉLCZEG GERGELY, aki 15 méterről a bal alsó sarokba lőtt.

86
    Simonfalvi beadása után Nagy B. mentett.

84
    Délczeg passzolt Bailohoz a 16-oson belülre, de Jánosa kivetődött a zalai játékos elé és megszerezte a labdát.

83
    Pál maradt lesen, szabadrúgással jöhet Szappanos.

82
    Délczeg tört be a 16-oson belülre, majd elesett Jánosa mellett, de nem történt szabálytalanság.

81
    Daru helyett Bailo a pályán a hazaiaknál.

79
    Délczeg gurított vissza Szőllősihez a 16-os vonalára, a zalai játékos tolt egyet a labdán, majd 14 méterről lőtt, a középre tartó lövést Jánosa először felfelé ütötte, majd másodszorra megkaparintotta.