Ipress Center-Vác – Mosonmagyaróvári KCSE 32:30 (vége) | MTK-Budapest – Szeged KKSE 43:28 (vége)
MTK-Budapest
43:28 (17:15)
Szeged KKSE
szombat 23.05.2015, 18:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1

Az idei szezon utolsó mérkőzésén az MTK-Budapest fölényes győzelmet aratott, ezzel a hazaiak jó szájízzel búcsúzhatnak a szurkolóktól.
    Az első félidőben még többé-kevésbé kiegyenlített volt a küzdelem, a szünetre két gólos kék-fehér előnyt mutatott az eredményjelző.
    A fordulást követően a fővárosiak sebességet váltottak, és igazából hamar el is döntötték a mérkőzést. A találkozó végén kis túlzással már csak az nem lőtt gólt, aki nem akart.
    Papíron ugyan mind az MTK-Budapest, mind pedig a Szeged kiesett az élvonalból, de ez közel sem jelenti azt, hogy valamelyikükkel vagy esetleg mindkettőjükkel nem találkozhatunk jövőre az NB I-ben. A döntés a másodosztály két csoportjának győztesei kezében van.
    Köszönöm a figyelmet! (19:24:11)

60
    Mérkőzés vége. (43:28)

60
    CSUKA fejezte be lövéssel és góllal a hazaiak akcióját, egyúttal ez volt a mérkőzés utolsó találata. (43:28)

60
    GULYÁS szedett össze egy kipattanót, ziccerben már nem hibázta el a lehetőséget. (42:28)

59
    VALOVICS jobb kettőből suhintott, nem volt ellenszer. (42:27)

59
    A szokásos képlet a pályán, SZABÓ kapta a labdát bal szélen, befejezte a szélső. (41:27)

58
    Szádvári jobb szélről nem kapura tette, hanem átdobta balra FEKETÉ-nek, aki már befejezte a támadást. Szép jelenet volt. (41:26)

58
    FEKETE bal kettőből tüzelt, ez volt a hazaiak mai negyvenedik gólja. (40:26)

57
    SZABÓ-nak le a bal szélre, a vendégek játékosa a hosszúba lőtt. (39:26)

57
    Khouildi kapott két perces kiállítást a hazaiaknál. (39:25)

56
    Ezúttal is CSUKA a befejező ember, átlövésből ragasztotta be ezúttal. (39:25)

56
    CSUKA bal kettőből cselezett befelé, a végén a lövése is jó volt hazai szempontból. (38:25)

55
    KOVÁCS jobb kettőből pattintott a vendégek kapujába, Futakinak most nem igazán megy a kapuba. (37:25)

54
    GULYÁS tört be középen, lövését Blazek nem tudta hárítani. (36:25)

54
    Varga kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhatnak a szegediek. (36:24)

53
    FEKETE is pályán a hazaiaknál, bal kettőből lőtte ki a hosszú sarkot. (36:24)

53
    CSUKA lőtte a hazaiak újabb gólját, betörés után szerezte. (35:24)

52
    SZABÓ összeszedett egy kipattanót, lövésénél Blazek tehetetlen volt. (34:24)

51
    VALOVICS ment be bátran a darálóba, betörése után a bal felsőbe bombázott. (34:23)

MTK-Budapest: Ignácz-Pethő, Blazek (kapusok) – Csuka, Horváth, Varga, Ábrahám, Szádvári, Fekete, Barna, Kovács, Wolf, Urfi, Khouildi, Valovics
    Szeged KKSE: Futaki – Hárs, Lackovic, Aron, Barján, Zsilák, Gulyás, Csoknyai, Selmeci, Termány, Szabó, Kiss

Játékvezetők: Felhő Ferenc, Öcsi Tamás