Békéscsaba – Debreceni VSC 2:3 (vége) | Szombathelyi Haladás – Ferencvárosi Torna Club 0:2 (vége)
Békéscsabai Előre 1912 SE
2:3 (2:1)
Debreceni VSC
vasárnap 19.07.2015, 18:00 • Kórház utcai stadion, Békéscsaba • OTP Bank Liga

Ellentétes félidőket látott a kilátogató nézősereg ma Békéscsabán.A hazai csapat az első félidőben és egészen a hetvenedik percig jól játszott.Az egyenlítő gól után azonban a vendégek mezőnyfölénybe kerültek és egy szerencsés góllal ,de visszahozták a sírból a mérkőzést és el is vitték a három pontot .A hazai csapat nem érdemelt vereséget a döntetlen jobban megfelelt volna a játék képének.
    Köszönjük a megtisztelő figyelmüket! (20:07:28)

90+4

A mai mérkőzést 3700 néző követte.

90+3
    Érett a debreceni gól a mezőnyfölény után.

90+2
    A Loki gólt szerzett!
    Korhut ível jobbról keresztbe egy szabadrúgást ami a kapufáról BÉNYEI BALÁZS hátára majd onnan a hálóba pattan.