Budapest Honvéd FC – Debreceni VSC 3:3 (vége)
Budapest Honvéd FC
3:3 (2:1)
Debreceni VSC
vasárnap 02.08.2015, 18:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga • 3. forduló

Az első félidőben a Honvéd jóval aktívabban és veszélyesebben futballozott, a hazaiak a 40. percben már 2:0-ra vezettek. Castillion azonban még az első félidőben szépített, így ismét nyílttá téve a találkozót.
    A fordulást követően Holender szépségdíjas szabadrúgása után a Kispest a 48. percben már két góllal vezetett. Ez azonban elaltatta a fővárosiakat, a Debrecen a 63. percben szépített. Ekkor sejteni lehetett, hogy izgalmas hajrá következik, és nehéz perceket kell majd átélnie a Honvédnak. A hazaiak leginkább az eredmény megtartására törekedtek, ez pedig végül megbosszulta magát, Tisza a 93. percben mentett pontot a hajdúságiaknak.
    Köszönöm a figyelmet! (19:59:41)

90+3

90+3
    A Loki gólt szerzett!
    Itt a csattanó a végére, a Honvéd szurkolói dühösen veszik tudomásul a pontszerzést. TISZA TIBOR-hoz került a labda a hazaiak tizenhatosán belül, szemben a kapuval a bal sarokba helyezett.

90+2
    A Debrecen végezhetett el szabadrúgást a középpályáról, a hazaiak kapujához beívelt labda pontatlan, érintés nélkül elhagyta a játékteret.

90+1
    Kemenes rúgta hosszan előre a labdát, de már ismét a Debrecen támadhat.

90
    Három perc lesz a ráadás, ennyi ideje van a Debrecennek, hogy pont nélkül távozzon Budapestről.

89
    A jobb sarokban tartja a labdát a kispesti csapat, már jócskán az idővel is játszik a Honvéd.

88
    Vernes húzta meg a labdát a jobb szélen, lapos beadását szögletre mentette védője. Nem nagyon bánják ezt most a hazaiak.

87
    Beszorul a Kispest! Gyakorlatilag minden mezőnyjátékos a hazaiak térfelén tartózkodik.

86
    Ismét jobbról tekerték középre a labdát a vendégek, ezúttal Kemenes lehúzta.

85
    Jobbról érkezett a DVSC beadása, középen a védők kifejelték a labdát.

84
    A Honvéd inkább már az eredmény megtartására törekszik, a fővárosiak nem mennek fejetlenül előre.

82
    Castillion volt elöl szabálytalan, a debreceni támadónak van már egy sárga lapja. Most megúszta.

81
    Holender helyett Délczeg a pályán.

80
    A vendégek lőtték be a labdát a Honvéd védelme mögé, semmilyen veszélyt nem jelentett.

78
    Vécseit buktatták, a Honvéd jobbról ívelhetett be szabadrúgást, Verpecz magabiztosan lehúzta.

77
    A Debrecen mindhárom cserelehetőségét kihasználta, a cserékből egyértelműen kiderül, hogy kockáztat Kondás Elemér.

76
    Sidibe jött be a lecserélt Nagy Zoltán helyett.

75
    Sok a kisebb-nagyobb belépő a pályán, meglehetősen töredezett ezért a játék.

Gólok: 11. Zsidai (öngól), 40. Botka, 48. Holender – 43. Castillion, 63. Balogh, 90+3. Tisza

Lapok:   69. Gazdag (HNB) – 27. Zsidai (DVSC), 58. Castillion (DVSC), 62. Tisza (DVSC)

Budapest Honvéd FC: Kemenes – Botka, Ignjatovics, Bobál, Baráth – Kamber – Nagy Gergő (59. Gazdag), Hidi, Vécsei, Holender (81. Délczeg) – Youla (67. Vernes)
    Cserék: Horváth – Gazdag, Prosser, Lovrics, Vernes, Csábi, Délczeg

Debreceni VSC: Verpecz – Zsidai, Mészáros, Brkovic, Jovanovics – Nagy Zoltán (76. Sidibe), Varga, Szakály (45. Tisza), Horváth (46. Bódi)– Balogh, Castillion
    Cserék: Radosevics – Mihelic, Bereczki, Morozov, Sidibe, Bódi, Tisza

Játékvezetők: Andó-Szabó Sándor – Viszokai, Lémon