Cegléd – Diósgyőri VTK 2:0 (vége)
Ceglédi VSE
2:0 (1:0)
Diósgyőri VTK
vasárnap 02.08.2015, 17:30 • CVSE Malomtó széli sporttelep, Cegléd • NBIII - Keleti csoport • 1. forduló

A megérdemelt győzelmet aratott a Cegléd, amely többet tett a győzelemért és többet is birtokolta a labdát. A helyzetek számát tekintve már kiegyenlítettebb mérkőzésről beszélhetünk.
    Az első félidőben Peres szerezte meg a vezetést, a második félidőben egy perccel a beállítása után Szkunc állította be a 2-0-ás végeredményt. A középpályán jól szervezte a játékot Markó.
    A DVTK II-ből a csatár, Boros teljesítménye és Eperjesi szélsőjátéka emelhető ki.

Ceglédi VSE – Diósgyőri VTK II 2-0

Köszönöm a figyelmet! (19:22:23)