MTK-Budapest – Dunaújvárosi KKA 23:24 (vége) | SBS Eger-Eszterházy SE – Mezőkövesdi KC 21:26 (vége) | PICK – CSU Politehnica Timisoara 40:32 (vége)
Magyarország_dup – Japán 34:18 (vége)
MTK-Budapest
23:24 (12:11)
Dunaújvárosi KKA
péntek 07.08.2015, 15:30 • Népfürdő utcai csarnok • Felkészülési mérkőzések

A héten Dunaújvárosban döntetlent játszott egymással a két csapat, ezúttal a fővárosban egy góllal a Kohász jobbnak bizonyult.
    A mérkőzést a vendégek kezdték jobban, a hazaiaknak a 9. percben sikerült átvenni a vezetést. Az MTK-Budapest az előnyét egészen a találkozó hajrájáig megtartotta, az utolsó tíz percben háromgólos volt a hazaiak előnye. A Dunaújváros küzdött, egy pillanatra sem adta fel, másfél perccel a vége előtt pedig a vezetést is átvette. Ezt követően már nem született gól, ez pedig vendéggyőzelmet jelentett.
    Köszönöm a figyelmet! (16:59:13)

Mérkőzés vége. (23:24)

60
    A Kohász támadásban ugyan nem szerzett gólt, de tíz másodperc maradt a hazaiaknak az egyenlítésre, ez pedig kevés volt. Végül időn túli szabaddobással fejeződött be a találkozó, Valovics fölé lőtte. (23:24)

60
    Az MTK-Budapest eladta támadásban a labdát, kevesebb mint egy perc van hátra és a Dunaújváros támadhat. (23:24)

59
    Takács Bianka harcolt ki büntetőt, KOVÁCS ANNA értékesítette. (23:24)

59
    A Dunaújváros időt kért! (23:23)

58
    Dakos lőhett szabadon beállóból, Oguntoye viszont bravúrral védett. Maradt a döntetlen! (23:23)

58
    KOVÁCS ANNÁ-t hagyták lőni a hazaiak, a vendégek egyik legjobbja köszönte szépen a lehetőséget. (23:23)

58
    A hazaiak labdát szereztek, azonnal leindítottak, SZÁDVÁRI ziccerben bevágta. (23:22)

57
    Az MTK-Budapest támadásban ismét hibázott, emberhátrányban jól védekezik a Kohász. (22:22)

56
    A hazaiak nem tudták kihasználni támadásban az emberelőnyös helyzetet, de a Kohász is hibázott, egyelőre nincs vendégvezetés. (22:22)

56
    Termány taszajtott középen nagyot Barnán, két percet kapott érte. (22:22)

55
    Szádvári bal szélről hibázott, a vendégek leindítottak, de Azari nem tudta kihasználni a ziccert. (22:22)

55
    TAKÁCS BIANKA beállóból egyenlített, izgalmasnak ígérkezik a hajrá. (22:22)

54
    A kapufa most a vendégekkel volt, a Kohász az egyenlítésért támadhat. (22:21)

53
    Azari a jobb szélen kiharcolta, KOVÁCS ANNA pedig értékesítette a Dunaújváros büntetőjét. (22:21)

53
    Szép gól! WOLF futott be beállóba, érkezett is hozzá a labda, befordulása után biztos kézzel fejezte be az akciót. (22:20)

52
    SZALAI jól játszik a vendégeknél, ezúttal balátlövőből félmagasan eresztette el. (21:20)

51
    Barna rosszul passzolt, a Dunaújváros feljöhet egy gólra. (21:19)

MTK-Budapest: Ignácz-Pethő, Putz (kapusok) – Horváth, Tóth Melinda, Barna, Kovács Gréta, Wolf, Valovics, Dakos, Gera, Hosszu, Gorilska, Blaubacher, Faluvégi, Szádvári
    Dunaújvárosi KKA: Oguntoye, Nagy Éva (kapusok) – Szalai, Azari, Kovács Anna, Hajtai, Termány, Kamper, Takács Dusmáta, Vincze, Kemény, Ferenczy, Takács Bianka, Nick, Hanusz