Békéscsaba – 0:2 (vége) | Újpest FC – Puskás Akadémia FC 2:2 (vége) | MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 5:0 (vége)
Fehérvár – Ferencvárosi Torna Club 1:3 (vége)
Újpest FC
2:2 (1:2)
Puskás Akadémia FC
szombat 08.08.2015, 18:00 • Szusza Ferenc Stadion, Budapest • OTP Bank Liga • 4. forduló

Vége! Nem tört meg az újpesti átok, nem tudták hazai pályán megverni a Puskás Akadémiát, viszont 11 meccs óta veretlenek. A mérkőzés képe alapján az Újpest győzelmet érdemelt volna, többet birtokolták a labdát, több szögletük, helyzetük volt. A Puskás viszont kihasználta, hogy ellenfele az első félidő végén kieresztett, a második félidőben többnyire kulturáltan védekeztek, de az Újpest a végén megérdemelten egyenlített, 2-2 a vége. Jó meccs volt, ez a két csapat ismét gólgazdag meccset játszott egymással, köszönöm a figyelmet! (19:57:07)

90+6

90+5
    Tóth fogta ellenfele mezét, szabadrúgás kifelé!

90+4
    Egy hosszú passz után kirúgás jöhet. Kitesz magáért a hazai közönség is, nagy a hajtás az utolsó percekben, az előbb a Puskás kontrázott, de Tischlert beérték.

90+3
    Nagyon beszorul a végén a Puskás, izgalmas a végjáték!

90+2
    Balogh lőtt 22 méterről, nem sokkal ment fölé! Nem állt le az Újpest, a ráadásban megpróbálják megnyerni a meccset.

90
    Az Újpest gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Suljic szerzett labdát, majd éles szögből kapufát lőtt, a kipattanó azonban ENIS BARDHI elé került, aki 10 méterről a kapuba lőtt, 2-2!

90
    6 perc a hosszabbítás.

88
    Bardhi éppen, hogy lemaradt Perovic csúsztatásáról, nagy helyzet volt.

87
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Hudák (Puskás Akadémia FC).

87
    Pauljevic nem tudja folytatni, de azért átfutott a pályán, helyére Hudák állt be, rögtön egy sárgával.

87
    Perovic lőtt fölé kapásból, 14 méterről.

86
    Pauljevicet le kell vinni hordágyon, folytatódhat a játék!

85
    Pauljevic marad lent az ellenfél 16-osának előterében, ápolni kell. A labda majd az Újpesté lesz.

83
    Balogh indult meg, de a 16-osnál szerelték.

82
    Suljic beadása pattant meg, Perovic elé került, aki fölé lőtt 11 méterről.

80
    A második vendég csere, elég lassan végzik el. Sallai helyére Pintér jön.

79
    Bardhi jó lövését védte Pogacsics, a kipattanó Tóthé lehetett volna, de elpattant tőle.