Érd – Ipress Center-Vác 16:18 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Budaörs KC 37:28 (vége) | Ferencváros – Mosonmagyaróvári KCSE 30:20 (vége)
Debrecen – MTK-Budapest 35:12 (vége)
DVSC - TVP AQUATICUM
35:12 (14:5)
MTK-Budapest
szerda 02.09.2015, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Női kézilabda NB1 • 1. forduló

Teljesen szétesett a második félidőben az MTK, a Loki pedig maximálisan kiszolgálta közönségét. Ekkora különbség nincs a két csapat között, de a hazaiaknak ma minden bejött, a vendégeknek pedig semmi. A két csapat vélhetően más célokért küzd majd idén, így a végeredmény nem meglepő, legfeljebb a különbség.

A végeredménnyel köszönöm meg megtisztelő figyelmüket!

DVSC-TVP – MTK-Budapest 35-12 (19:31:04)

Mérkőzés vége. (35:12)

60
    Tóth Melinda még a végén mellé lő. (35:12)

60
    SISKA PÁLMA meglövi a 35. hazai gólt is. (35:12)

59
    DAKOS NOÉMI lő gólt lerohanásból egy eladott labda után. (34:12)

58
    Beleért a lövésbe a kapus, de BLAUBACHER DÓRA végül gólt szerzett. (34:11)

58
    Kiss Bernadett jön a debreceni kapuba. (34:10)

58
    Dakos Noémi harcol ki hetest. (34:10)

58
    Eladja a labdát a DVSC. (34:10)

58
    A fiatal Karacs Jázmin is a pályán. (34:10)

57
    Víg Vivien véd megint. Még mindig nem kapott gólt a cserekapus. (34:10)

57
    Karnikot állítják ki két percre, noha a labda közelében nem volt az átlövő. (34:10)

56
    Kiütés! Egymás után adja el a labdákat az MTK, a DVSC pedig szétfutja ellenfelét. Megint SZILÁGYI ÁGNES lőhetett ziccergólt. (34:10)

56
    Lépéshiba után lerohanás: SZILÁGYI ÁGNES növeli a debreceni előnyt. (33:10)

55
    SISKA PÁLMA is gólt lő átlövésből. Nagyon várja a meccs végét az MTK. (32:10)

55
    Hatalmas kapufa után Tóth Melinda elé pattan a labda, de ő is a kapufát találja el. (31:10)

54
    Ez most rossz passz: visszatámadhat az MTK. (31:10)

54
    Víg Vivien eddig tökéletes, újabb nagy védéssel őrzi makulátlan mérlegét. (31:10)