Mezőkövesdi KC – Tatabánya 23:23 (vége) | PLER-Budapest – Csurgó 23:25 (vége) | Vác – Cegléd 29:29 (vége)
Váci KSE
29:29 (17:17)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
szerda 02.09.2015, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Férfi kézilabda NB1 • 2. forduló

Rendkívül izgalmas és parázs hangulatú mérkőzést játszott egymással a Vác és a Cegléd, végül igazságosnak mondható pontosztozkodás a végeredmény. A Cegléd az első játékrész java részében vezetett több góllal, ám a Vác a hajrában egyenlíteni tudott.

A második félidőt jobban kezdték a hazaiak, már négy góllal is vezetett a Vác, de a Cegléd fordítani tudott, már két góllal is mentek. A Vác újra felzárkózott, majd fordított, de végül nem sikerült megtartaniuk a vezetést, a kiválóan harcoló Cegléd megérdemelten rabolt pontot a váciak otthonából. Mindkét együttes 3-3 pontos így a tabellán.

Vác – Cegléd: 29-29!
    ---- (19:30:13)

Mérkőzés vége. (29:29)

60
    Nem érhetett már fel a labda, döntetlen. (29:29)

60
    59:58,6-nál időt kér a Cegléd. (29:29)

60
    Astrashapkin hetesét fogja Abramovic, rendkívül furcsa, hogy a hazaiak vele dobatták, miközben egyáltalán nem ment neki ma. (29:29)

60
    Durva szabálytalanság a váci bal szélső ellen, Popovic harcolta ki a hetest. 9 mp hátra! (29:29)

60
    20 mp hátra. (29:29)

60
    Astrashapkin kapufáját GRBOVIC egy lerohanásgóllal bünteti! (29:29)

60
    Váci támadás a mérkőzés utolsó percének kezdetén. Egy gól a hazai előny, izzik a csarnok. (29:28)

59
    Időt kér a Vác 58:41-nél. Ez egy kulcsfontosságú támadás lesz. (29:28)

59
    1,5 perc még hátra. (29:28)

59
    Vitáris nagyon fontos védése, Perisic lövését hárította. (29:28)

59
    Abramovic hárítja Kökény lövését, hatalmas izgalmak! (29:28)

59
    Két perc hátra, emberhátrányban támad a Vác. (29:28)

58
    GRBOVIC nehezen de megfogja a bejátszást, a húzott lövés már gyönyörű. (29:28)

58
    Megszerzi a középkezdést a Vác, ám hihetetlen módon azonnal lépéshibát is vétenek a hazaiak ziccer helyett. (29:27)

58
    KÖKÉNY Tibor maradt középen üresen és be is talál! (29:27)

58
    Vitáris hárítja Grbovic ziccerét. (28:27)

57
    Császár mezhúzásért kap két percet, ezt se lehetett volna máshogy látni. (28:27)

Váci KSE: Vitáris, Tóth M. – Vasic, Popovic, Császár, Tyiskov, Lendvay, Astrashapkin, Munkácsi R., Terenyi, Pál G., Kökény, Pavlovic, Vucicevic, Bartók D.
    Ceglédi Kézilabda Klub SE: Bősz, Abramovic V., Mojsilov – Országh, Tóth N., Lászlai, Hódi, Kun, Sipeki, Borsos, Lepsényi, Andjelic, Perisics, Megyeri, Bíró B., Grbovic

Játékvezetők: Horváth Péter – Marton Balázs