Mezőkövesdi KC – Tatabánya 23:23 (vége) | PLER-Budapest – Csurgó 23:25 (vége) | Vác – Cegléd 29:29 (vége)
PLER-Budapest
23:25 (14:12)
Csurgói KK
szerda 02.09.2015, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1 • 1. forduló

Egy végig feszült meccsen Cavor koronázta meg egész meccsen nyújtott teljesítményét egy góllal, ezzel elvitte a pontokat Csurgó és a PLER hiába küzdött szépen Lókodi kevés volt egyedül, így két meccs után nulla pont van a fővárosiak neve mellett.
    Köszönöm a figyelmet! (19:35:38)

Mérkőzés vége. (23:25)

60
    Hornyák megy ki két percre és büntető. Bakos lőtte el, de Bartucz védte, így vége a meccsnek. (23:25)

60
    CAVOR Fut még labdával passzívnál és talált a kapuba. (23:25)

60
    Kikéri utolsó idejét a Csurgó! (23:24)

60
    Mota lő passzívnál a blokkba, hiába fut érte Kránitz, nem tudja megmenteni, így 31 másodperccel a vége előtt támad a Csurgó. (23:24)

59
    1:30-al a vége előtt Bakos találta meg BENMILOUDOT, akinek lővésébe belekap Bartucz, de csak be segíti. (23:24)

59
    Mota lővését blokkolják. (22:24)

58
    BAKOS nekifutásból egy szép mozdulattal talált be a hosszú sarokba. (22:24)

58
    CAVOR talált be a rövid kapufa mellett a kapuba. (21:24)

57
    Nagy Szabolcs tört be, de lővését kirúgta Bartucz. (21:23)

57
    Herbert volt szabálytalan a falban és kap egy két percet a másik oldalon Kocsi is megkapja, így páros a kiállítás. (21:23)

56
    Mota lővését blokkolják és még Kránitz is beleér. (21:23)

55
    LÓKODI húz magával egy védőt és talált a kapuba. (21:23)

55
    Mikita Jakub bombázott kapu fölé. (20:23)

54
    Laurencz passzár nem figyel Tóth Patrik, így oda egy újabb hazai támadás. (20:23)