Ipress Center-Vác – Siófok 29:22 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Hypo Niederösterreich 28:31 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Siófok 22:28 (vége)
Ipress Center-Vác – Hypo Niederösterreich 35:24 (vége)
Dunaújvárosi KKA
28:31 (15:16)
Hypo Niederösterreich
szombat 03.09.2016, 11:30Ipress Kupa

Közönségszórakoztató, lendületes, jó játékot láthattunk a mérkőzés legnagyobb részében. Az eredmény némileg meglepetés, de ne feledjük, hogy a Dunaújváros nem fedte fel a kártyáit, az összecsapás nagyobb részében a cserék játszottak.

A hazaiaktól Kovács Anna hat gólig jutott, Szalai pedig négyig. Kovács Anna igen csúnyán biceg le a pályáról, térdsérülés gyanús a dolog. Remélhetőleg, gyors felépülést követően a bajnokság kezdetére már újra harcra készen fog állni. A Hypo beállósjátéka nyerte meg számukra a meccset, vagy Haurum, vagy a második beállóként befutó ember kapta üresen a labdát számtalan alkalommal. Góllövésben Acimovic hét, Bruneau hat találatig jutott és mind Sankonak, mind Hajgató Annának fontos bravúrjai voltak a kapuban.

A Dunaújváros tehát másodlagosnak tekintette az eredményt jól láthatóan, de Hypot így is dicséret illeti a mutatott játék miatt, a meccset megérdemelten nyerték az osztrákok.

Délután folytatódnak a közvetítések, 16:30-tól a Dunaújváros-Siófok összecsapással. Tartsanak akkor is velünk!
    DKKA – Hypo: 28-31!
    Köszönöm a figyelmet! (12:57:21)

Mérkőzés vége. (28:31)

60
    Kovács Patrícia lő fölé 5 mp-cel a vége előtt. (28:31)

60
    10 mp hátra. (28:31)
    60
    TERMÁNY Rita előtt nyílt lövési esély, nem is hagyta kihasználatlanul. Bal kettőből szép átlövésgól. (28:31)
    59
    KOVÁCS Patrícia tör be üresben jobb kettőben és pontot tesz az i-re. (27:31)

59
    Eladta a labdát megint a Dunaújváros, fejben talán ők is kicsit szétestek a záró percekre. (27:30)

59
    Dedic emeli át Oguntoyét, de a labda a bal kapufáról kijön. (27:30)

59
    Úgy tűnik, elfogyott a Hypo ereje a végére, de az előny még kitarthat. (27:30)

58
    Eladta a Dunaújváros, azt hiszem, ezzel eldőlt. Még egy percig ráadásul hátrányban is a DKKA. (27:30)

58
    Nagyobb probléma, hogy Kovács Anna egy lábon biceg le a pályáról, remélhetőleg nem történt komoly sérülés. (27:30)

58
    Most sem nagyon tud, mit kezdeni az előnnyel a Hypo. Eladják lövés nélkül, de már így is passzív volt. (27:30)

57
    Szalai rántja vissza Vijunaitét, a magyar játékos sportszerűen el is ismeri vétkét, két perc. (27:30)

57
    Kulcsfontosságú támadás már teljes létszámmal. (27:30)

57
    Szalai tört be ziccerben, de Hajgató nagy bravúrral hárított. (27:30)

56
    Acimovicot kétszer is blokkolják passzívnál. Érdekes, mennyire nem tudott, mit kezdeni a Hypo az emberelőnnyel. (27:30)

56
    Ezzel életben maradtak a magyar csapat reményei, de még mindig emberelőnyben a Hypo. (27:30)